Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem aki katona....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem aki katona. Lefeküdt egy kolléganőjével. Mondtam neki hogy váltson munkahelyet vagy akkor szereljen le, nem akarom hogy nővel nap mint nap találkozzanak, szerintetek jogos a kérésem? A férjem kiakadt hogy nem kérhetek ilyet tőle.

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 08:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%

Olyan opció nincs, hogy nem nyeled le?

Amúgy kérhetsz ilyet. Dr ez nem egy banki ügyintéző szakma, hogy átmegy a két utcával arréb levő másik bankfiókba. Miért csalt meg?

Ha hajlamos rá bárhol dolgozik is előfordulhat újra. Rendbe lehet ezt még hozni? Ő akarja? Megbánta? Te mit akarsz?

2021. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos az összezártsás munkahelyek generálnak egyfajta szexuális feszültséget.

Általában akkor lépnek is az emberek bele ha amugy sem értékelik a meglevő kapcsolatukat.

Nem a megcsalassal kezdődik a leválás, hanem már előtte.

A megcsalás már csak az i-n a pont.

Én nem tudnám feldolgozni.

Talán elevickélnék még mellette de szépen keresnék en is mást..

2021. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
*összezártság,
2021. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Sztem tobbet nem fog elofordulni, majd megfogadja stb... Vagy legalabbis kiderulni nem fog :)
2021. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudod minden nőtől elzárni. Ha gyenge jellemű, meg fogja tenni másik munkahelyen is.
2021. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kapcsolat stabil, lehet bármilyen bombanő kolléganője, akkor sem csalna meg.


A probléma gyökerét kellene fellelnetek és megoldanotok, közösen.

2021. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Válás?
2021. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
És szerinted az hűség, ha csak azért nem dug félre, mert nincs alkalma rá?
2021. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiába váltana munkahelyet. A másik helyen ha lehetősége lenne félreqrni megtenné.
2021. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Most már mindegy, ha nem ezzel a nővel, másikkal ismét félrekur majd.
2021. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!