Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt nap mint nap kioktatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt nap mint nap kioktatják az egyedülálló férfiakat, belegondoltak abba akár egyszer is, hogy hogyan élnék akár egész életüket pár nélkül?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan azok a legkioktatóbbak, akik soha nem voltak ebben a helyzetben.Mit tennének, ha minden nő/vagy férfi átnézne rajtuk, senki se lenne rájuk kíváncsi? Vajon ha ők ebben a helyzetben lennének, saját magukkal szemben is ilyen kioktatóak, és szigorúak lennének?

2020. okt. 12. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, pontosan.
2020. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
"Nyilvánvalóan azok a legkioktatóbbak, akik soha nem voltak ebben a helyzetben" Baromság. Sokan vagyunk ilyen helyzetben, de nem mindenkiből válik nőgyűlölő.
2020. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyeneket én is úgy bírom, főleg a nőket (én is nő vagyok)... Kb. a kisujjukat sem kell mozdítaniuk, állandóan próbálkoznak náluk, és nem mindig csak a legalja réteg, aztán ebből a pozícióból osztják az észt. Úgy megnézném őket, ha egy kevésbé szép napon felkelnének rondán, aztán szembesülnének vele, hogy két lehetőségük maradt: apácaként megrhadni vagy valami rémálom fazonnal belemenni egy hulladék kapcsolatba.
2020. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt ember vagyok, nem siránkozok, a problémám megoldásáért, a tőlem telhető legtöbbet megteszem.
2020. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki előtt itt a lehetőség! Diéta és sport és lesz partner. Pár éven belül!
2020. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Biztos nem rinyálnék ennyit, mert tudok magamra mosni meg főzni és vannak kommunikációs készségeim, aminek okán tudok egészséges kapcsolatokat kialakítani (mondjuk barátok körében is), így nincs hiányérzetem, ha épp nem vagyok párkapcsolatban.
2020. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Tudod miért nem voltak ilyen helyzetben? Mert fejben minden okés velük. Pl 22 évesen nem sírtak itt,hogy rájuk örök magány vár.

Testileg, lelkileg fejlesztettték magukat,hogy kitörjenek a sárból!

2020. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Mint minden éremnek, ennek is kőkeményen két oldala van.


A kioktatás/tanácsadás súlyos hiba - mondom úgy, hogy gyakran elkövettem. A kéretlen tanácsadás akkor is arrogancia, ha nem kioktató, mert ilyenkor azt mondom neked, hogy én jobban tudom, neked mit kellene tenned, ergo jobb vagyok, mint te. Mondom ezt úgy, hogy egyrészt fogalmam sincs rólad, másrészt pedig marhára nem arra van szükséged, hogy még valaki beléd rúgjon. Szóval ezzel egyetértek.


Másrészt viszont általában a kioktatásnak van előzménye, leginkább panaszkodás, önsajnálat. Márpedig a panaszkodás legalább olyan súlyos hiba. A siránkozás önzőség, mert panaszkodó ember a saját terhének egy részét kérdés nélkül átakasztja valaki másra, és azt mondja "ez a sok szar nem az én cuccom, vigyél belőle te is". A kioktatás csomószor annyit takar: "bazmeg, ezt a sok szart igenis te gyűjtötted magadnak, amikor ezt és ezt csináltad, szóval hagyjál engem békén!" Csak hát lehetne ezt szebben is mondani...


Az igazság az, hogy mindkét félnek van némi igaza. Egyrészt nem ítélhetlek meg, mert nyilvánvalóan nem szándékosan vagy abban a helyzetben amiben vagy. Ugyanakkor te sem ítélhetsz meg, mert valójában te sem tudod, hogy én milyen helyzetben vagyok. Ennek megfelelően én nem oktathatlak ki, te pedig nem siránkozhatsz nekem. Szebb lenne a világ...

2020. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 peca1000 ***** válasza:
78%

Nekem 8 évig nem volt csajom, mert egy tutyimutyi balf...asz voltam, aki arra várt, hogy majd egy nő felszedi.


Aztán végre rászántam magam, ès elkezdtem csajozni.


Nem voltam szép gyerek, és mégis, ha vért izzadva is, de lett ereménye. 10 csajból 8 visszautasított, de a többi nem.

2020. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Hagyjad kérdező ez ilyen :) Magas lóról könnyű osztani az észt.

Mint amikor a gazdagok mondják, hogy a pénz nem számít.

2020. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!