Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a barátom? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátom? Te maradnál egy ilyen nő mellett ha ezt feltételezi rólad nap mint nap? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, de a volt barátnője nagyon sokszor megkereste mikor már velem volt, sőt, barátom is volt, hogy írt neki mikor mi egyszer külön mentünk egy kis időre. Nem tudom akkor mi történt ez utóbb derült ki.

Nem tudok benne bízni, egy nap többször mondom neki azóta, hogy úgy érzem, hogy megcsal.

Ő azt mondja, hogy szeret, és be akarja bizonyítani, hogy nincs mással.

Mostanában pár napja mondogatom neki, hogy szerintem szakítani kéne, mert ez így egyikünknek sem jó. Mindenből azt feltételezem, hogy mással is van még rajtam kívül. Már azon fel bosszantom magam ha 10 percig nem válaszol holott elérhető fb-on. Én úgy érzem, hogy az exével kavar mellettem, ő meg vádolva éri magát állítólag jogtalanul.

Szeretem őt nagyon de ez egyikőnknek sem tesz így jót. Mikor szóba hoztam a szakítást mindig csak azt mondja, hogy nincs igazam, szeret engem, nem tartja a kapcsolatot az exével, nem is fogja és bizonyítani szeretne nekem.

Eddig még nem határoztam el magam 100%osan mert előre tudom, hogy eszméletlenül hiányozna. De úgy érzem vele és nélküle is jelenleg csak szenvednék.


Mit tegyek?

Ha megcsalt volna akkor eltűrné szerintetek hogy hónapok óta vàdolom azzal, hogy szerintem megcsal?



2018. dec. 9. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Sok sikert!
2018. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért van még képben egy volt barátnő?

Szerintem neki kellene önként konkrétumokkal bizonyítani hogy nincs semmi azzal a lánnyal. Most csak "duma", de be kéne bizonyítsa. Vajon ha te beszélnél valakivel, akkor ő nem lenne féltékeny? Az "legyen" elég a másiknak, hogy azt mondod ártatlanul hogy nincs semmi, és még esetleg ideges is leszel, hogy hagyjon már ezzel?

2018. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Már azon fel bosszantom magam ha 10 percig nem válaszol holott elérhető fb-on."


Te abszolút nem bízol benne, függetlenül az extől. Ez így semmi jóra nem vezet, és tulajdonképpen értelme sincs így a kapcsolatnak.

2018. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy kis "törés" a kapcsolatban,aminek köszönhetően te bizalmad felé sínylette meg a dolgot. Igazából kettő választásod van. Vele maradsz viszon közlöd vele,hogy mindennemű kapcsolattartást megszakít a volt barátnőjével mert veled van együtt.Amint újra felvenné vele a kapcsolatot otthagyod. A másik,hogy elhagyod. Hiába szereted már nem tudsz benne megbízni,ami az ő hibája.
2018. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!