Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez milyen? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha a szeretőm feleségének egy névtelen facebook profilból megírtam, hogy a párja csalja. Majd azt írta rá, hogy zaklatom és rágalmazom feljelent a rendőrségen s kideríti kivagyok ha nem mondom el , hogy valójában ki is vagyok.

Csak annyit akartam, hogy tudja szegény miben él. A férje 3 éve csalja velem. Valóban ilyen naiv, hogy még ő akar a rendőrségre szaladni? Egyébként szerintem tökre kiröhögnék, hisz nem zaklattam sem semmiféle rossz, csúnya dolgot nem írtam neki. Ellenben ő fenyegetett meg a rendőrséggel. Hogy lehet valaki ennyire hülye?


2021. febr. 9. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim válasza:
100%
Jó a véleményem
2021. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy lehetne ennek alapot adni ugy mégis?
2021. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Csatolni kellene hozzá bizonyítékokat.De amúgy miért csináltad?
2021. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
konkrétumokat irj,mikor,hol,meddtől meddig,stb,akkor elhiszi..
2021. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Csak annyit akartam, hogy mégis tudja meg nem csak ketten vannak ebben a kapcsolatban. A többiről kérdezze a férféjt. Ennyit írtam. Most ez bűncselekmény?
2021. febr. 9. 22:36
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #3 is mondja. Ez így gyikfing.
2021. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
93%
Én is kérném a bizonyítékokat.
2021. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
A férj mindent tagadni fog.Ha a nő meg ennyire hülye....
2021. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Miféle bizonyiték? Lefotozta az írásokat és? Szerintem a rendrőség nem foglalkozik ilyennel. Pláne nincs napi szinten zaklatva s még ő fenyegetett meg, hogy mondjam el különben megy a rendőrségre. Ahelyett, hogy számonkérné a férjét mi is ez valójában.
2021. febr. 9. 22:40
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető szabályokat nem vettél figyelembe!

Ha már "pakolsz" akkor csak bombabiztos bizonyítékokkal érdemes. A szavahihetőség miatt.


Ha most nekem is írnának, hogy csal a férjem, kiröhögnék bárkit, mert eddig nem utalt semmi erre, jó a kapcsolatunk, honnan tudjam, hogy valaki nemcsak rosszmájúan be akar kavarni nekünk? pl. mert a párom pont kosarazta, mert gondolt a feleségére?


Szóval ezt elég hányavetin csináltad! Ennyi erővel az is jobb lett volna, ha inkább megtartod magadnak az infót.

2021. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!