Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsaltak szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltak szakítsak feltétlenül a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Állítólag szerelmes belém,szeret és csak azért csalt meg mert az a másik férfi nagyon kedves volt vele,érte jött kocsival. Ez akkor lehetett amikor valamennyire rosszban voltam a barátnőmmel. Állítólag 2 szer megcsalt vele,régóta ismeri, de ezt a férfit nem szereti. Velem azért akart szakítani mert én meg más női testekre elégültem ki.Ti mit tennétek?

2021. febr. 22. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van tartásod, akkor igen. Főleg egy ilyennél... Kedves volt és kocsival ment érte? :D Komolyan, ezért megérte megcsalni? Ember...

Tudod, ha nincs ló, jó a szamár is. Na, te vagy neki a szamár.

2021. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt a szar dumát...istenem hogy lehet ennyi hülye, aki ezt beveszi? :D :)
2021. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Én csak azon csodálkozom, hogy valaki ezt megkérdezi. Amikor a csaj saját maga vallja be, hogy megdugta egy másik pasi aki kedves volt vele és autóval ment érte. 😂

Édes istenem... ezeket a 70 IQ alatti kérdéseket külön kategóriába kéne rakni.

2021. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen indokokkal? Igen.

Egy kapcsolatnak nem csak az a lényege, hogy szeretitek egymást, szerelmesek vagytok egymásba. Attól még nem lesz jó egy kapcsolat. Az is hozzátartozik, hogy például hasonló a világképetek, kijöttök a hétköznapokban, meg mondjuk nem ül bele az egyik fél egy harmadikba, mert előtte a kocsijába is beleült (??). Ezek ilyen alap dolgok.

2021. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jövőben is előfordulhat, hogy valaki elviszi autóval, nagyon kedves lesz, így újra és újra meg fog csalni. Neked kell mérlegelnnd, hogy belefér a kapcsolatba vagy sem, ezek után nem akarnék tőle semmit.
2021. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod folytathatod de szerintem nincs értelme. Kétszer megcsalt, ez nem véletlen, bármikor ismét megteheti és ha jobban érzi magát a másik pasival akkor elhagy téged. Én is voltam ilyen helyzetben. Hidd el nem éri meg folytatni.
2021. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Taxit sose hívj neki, illetve remélem nem céges busszal jár dolgozni :D


Viccet félretéve.


" csak azért csalt meg mert az a másik férfi nagyon kedves volt vele,érte jött kocsival. "

Te is hibás vagy.

Elhanyagoltad, nem figyeltél oda rá, nem kedveskedtél neki.

Egy nő igényli a törődést, neki nem a szex hiányzott, mint nekünk férfiaknak.

Másrészt ő is hibás.

Egy párkapcsolat a lelki társról szól, nem?

Miért nem lehet megbeszélni a problémákat? Minden párkapcsolatban ilyen kukák az illetők, a másiktól várják, hogy találja ki mi a probléma.

Megbocsájtás?

Megbocsájthatsz neki, ha mindezen túl tudod magad tenni, bízni fogsz benne, és nem fogod a fejéhez vágni a multat a jövőben.

2021. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!