Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hol találok idősebb nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok idősebb nőt, aki nem feltétlenül egy szerető lenne, de akár az is?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok és szeretnék egy idősebb nővel megismerkedni. Sokan azt mondják nekem hogy óriási élmény velük a szeretkezés. Nagyon kiváncsi lettem és szívesen megismerkednék emiatt egy nálam idősebb, akár 10-20 évvel idősebb nővel.

A sértő és támadó válaszokat kérném hanyagolni.


2019. szept. 6. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Már nem azért de 30 évesen már tinipuncikat kellene dugjál. Idősebb nőket fiatalon szoktak... Ja hogy nem éltél....
2019. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez így általánosságban nem mondható el. Eleve vonzódnod kell ahhoz a nőhöz akivel szexuális kapcsolatba kerülsz. Attól,hogy X éves még nem jár azzal,hogy élmény lesz Vele együtt lenned.
2019. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Rosszlányokon az életkor is szerepel (+ - 10 év korrekciot vegyél figyelembe!) Jo oriási élménykedést!
2019. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!