Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a férfiaknak a többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak a többsége, akinek jó munkája van, feltétlenül akar gyereket?

Figyelt kérdés
25 éves nőként komoly kapcsolatot keresek, gyermeket viszont nem szeretnék, amit ki is írtam a profilomnál. Sok orvos, ügyvéd, informatikus van fent Tinderen, akik vagy nem húznak jobbra (tudom, ennek sok más oka is lehet), vagy ha igen, ott elakad a dolog, hogy ők szeretnének (persze kivétel is akad). Akkor ezek szerint aki sikeres a munkájában, vagy olyan pályát sikerült választania, amivel mindig biztosan keresni fogják a munkaerőpiacon, ezt a kihívást már kipipáltnak érzi, tehát mindenképp akár családot, mert ott más fajta megoldandó feladatokkal szembesül?

2020. nov. 19. 10:49
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja, és nem a pénzükre hajtok, csak feltűnt, hogy lehet összefüggés a kettő között :D
2020. nov. 19. 10:50
 2/28 Noren1989 ***** válasza:
93%

Lehetséges, elvégre mégiscsak ez a társadalmi normáknak megfelelő alapvetően.

Valószínűsítem, hogy a nem-akarok-gyereket hozzáállás a ritkább.


Ennek amúgy semmi köze a munkához.

2020. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%
Minden ép elméjű ember szeretne saját gyermeket. Ha te nem akarsz, akkor a te fejedben van gond.
2020. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy csak kisebbségi komplexusom van, de szakmunkásként rosszul esik hogy csak orvos, ügyvéd, és informatikus jöhet szóba egyes nőknél. :D

Megkeresem a havi 4 kilót, és szerintem intelligens vagyok. Nem értem, hogy miért probléma a nőknek hogy egy szakmát csinálok?

2020. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Megvan az oka, hogy miért nem szeretnék. Valószínű, hogy a legtöbb embernek nem ugyanolyan tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban, mint nekem, ezért ők nem így látják, de ezt megértem, és nem szidom azokat, akik másképp gondolják. Az a fontos, hogy mindenki kiismerje saját magát, és az alapján ebben a kérdésben is a legjobb döntést hozza.
2020. nov. 19. 10:56
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem csak az jöhet szóba, csak ezt figyeltem meg, hogy akinek a munkával már nincs problémája, az igyekszik azt máshol keresni, hogy nem unatkozzon :D ami mondjuk valamilyen szinten érthető, szükségünk van kihívásokra...
2020. nov. 19. 10:58
 7/28 anonim ***** válasza:
23%

Szerinted egy "jó munkával", azaz pénzel rendelkező pasi, tényleg komoly kapcsolatot keres egy ingyen prostis, szexpartnerkereső oldalon, a Tinderen?


A Tinderen olyan nőt keresünk, aki kap 1-2 patront, és annyi.

Vagy gondolod, hogy egy ribitől akarunk gyereket?

2020. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
#7 Ez egy baromság. Mindenki mást keres Tinderen is. Az csak egy platform az ismerkedésre mint bármelyik másik randi app vagy társkereső oldal. Amit leírtál az legfeljebb téged jellemez. :D
2020. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

25 éves vagy, garantálom, hogy 5-10 éven belül megváltozik a véleményed. Csak a tavalyi évben az ismerőseim közül négyen szültek, mind 30 - 35 közöttiek.


Szóval, erre való tekintettel és, hogy ne szalasszál el jó lehetőségeket, változtassad meg "Majd egyszer"-re a gyerekvállalási szándékot.

2020. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nincs erre garancia. Az évek alatt egyre inkább csökkent a kedvem hozzá, és most már találtam is olyan közösségeket, ahol szilárdan vallják az emberek, hogy márpedig nekik nem fog megjönni hozzá a kedvük. 10 éven belül nekem biztos, hogy nem, pont azért, mert egy csomó minden nálam sokkal nagyobb előnyt élvez.
2020. nov. 19. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!