Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas/párkapcsolatban lévők V...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas/párkapcsolatban lévők Válás, szakítás hogy megy?

Figyelt kérdés

Hogy lehet lezárni egy évek, vagy akár évtizedek óta tartó kapcsolatot?

Mindig azt olvasom, hogy legyünk becsületesek és szépen mondjuk el, és kezdjünk új lappal külön, de nekem most egy szimpla szeretői kapcsolat lezárása sem megy.

Nincs is érzelem. Egyszerűen csak sajnálom. Hogy lehet akkor házastárstól elválni? Nem beszélve a közös dolgokról, gyerek stb.

Szó szerint vérzik a szívem, pedig nem kívánom , nem szeretem, nem köt össze semmi. Csak ő úgy beleélte magát, pedig lefixáltuk, hogy nincs érzelem.

Ja és ő a foglalt. És tuti nem szerelmes meg ilyenek, csak otthon nála minden langyos, és hajtja a f..ka...


Van aki a lelkiismerete miatt folytatja? Tudom ez szánalmasan hangzik, főleg ha le is kell vele feküdnöm, de annyit járt mindig utánam, konkrétan rosszul érzem magam. Eddig mindig úgy záródott le egy-egy kapcsolatom, hogy nagy haraggal váltunk el és akkor nem érdekelt. De ő nem ártott nekem semmit.

Egyébként, kedves, rendes, sokat beszélgetünk, szerintem inkább a baráti érzelmeim miatt.

Tudom meg kell mondanom, de fú, hát nem lennék senkivel tíz éve házas, mert szerintem én nagy bajban lennék


2021. febr. 26. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben érzi azt mindkét fél,hogy valami megváltozott.

Jó esetben legalább az egyik fél hajlik arra,hogy beszéljenek róla.

Cirkusz nélkül, nyugodt hangnemben bármit meg lehet beszélni,csak sokan azt hiszik ez akkora dolog.

Először talán az...

A nehézség igazából annyi,hogy az ember ne vágja oda az összes gondját baját,ha normális megoldás akar Akkor is,ha az egy szakítás vagy válás.

2021. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernél, ha nem haraggal válik el, akkor képbe kerül más és emiatt az előzőre már teljesen szívtelenül tojik.
2021. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy nem került képbe semmi, és nem is cirkuszolna. Egyszerűen nincs szívem megbántani. Komoly gyomoridegem van attól, hogy szeretem mint embert, de tudjuk, hogy a barátság extrákkal, akkor is csak szex, és hát ha az nem kell, minek.

Ha meg megmaradnánk barátoknak, nem értené. Ezért nem csodálom, hogy sokan nem tudnak könnyen válni, szakítani. Legszívesebben felszívódnék (persze ezt nem csinálom)

2021. febr. 26. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi most kölcsönösen "felszívódtunk". Egyikünk sem keresi a másikat. 6 év volt. Mindketten házasok. Én az elején szakítottam is volna miatta. Ő nem,bár tudom, az első 2 év neki is viharos szerelem volt. Aztán volt 2-szer szakítottunk rövidebb időre. Ekkor még szinte "sírva" rohantunk vissza egymáshoz. Aztán jött a tavalyi év. Engem egyre jobban nyomasztott a bezártság.Épül a telkére és lassan elkészül. Régebben nyugodtam sétálgattunk a fák alatt. Kiültem napozni. A ház sem volt elredőnyözve, mintha nem is érdekelte volna... Mindketten vagyunk annyira normálisak, hogy nem akartuk egymást lebuktatni. Aki ilyenbe belemegy ott szerintem ez alap kellene ,hogy legyen. Tehát lazult a kötelék. Ott tartunk, hogy egy rosszul sikerült tali után most már 3 hónapja nem keressük egymást. Én tudom nem keresem, elég volt egy életre viszonyból. Ha Ő keresne nem bánnám. Szépen lezárni az lenne a módja. Elbúcsúznék tőle. Ennyi.
2021. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehéz szépen búcsúzni,ha az egyik fél nem akar.

Nem mindenki tud.

Néha jobb egy kis távolságtartás, segít tisztán látni hogy mi fontos.

2021. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4. -es uhh :( 6 év? És így hogy lehet akkor élni? Ez már egy rendes kapcsolat.

De itt akkor egyikőtök sem akarta lezárni.

(nálam is volt olyan, hogy rettegett otthon, de ha kettesben voltunk mintha nem figyelt volna bebukik -e...furcsa)


5. hát én elég béna vagyok. De csak a sajnálat maradt :!

Nem tudok távolságot tartani, nem adja fel

2021. febr. 26. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehezen, nagyon nehezen lehet lezárni, ha kapcsolatban vagy, hogy az alap kérdésre válaszoljak.

Igen, a sok szép emlék, az évek, a kialakított szokások, a komplett életed megváltozik attól, ha a másik már nincs. És még csak nem is beszélhetsz vele, hiába érdekel, mi van vele, mert tudod, hogy így a legjobb, el kell őt engedned. Nagyon nehéz, főleg annak, akinek még vannak érzelmei a másik felé. Hosszú idő feldolgozni.

2021. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. ugye? köszönöm. Minket nem is köt össze ezer év emlék, mégsem akarok fájdalmat okozni. Egyszerűen csak jó ember és pff, sajnálom
2021. febr. 26. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg leírni neki,amit gondolsz. Hátha jobban össze tudod szedni a gondolataidat.
2021. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!