Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan emberek, akik (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek, akik (nem önszántukból) szakítottak a szeretőjükkel, otthon hogy élnek?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag az válaszoljon, akiknek a kérdés fel lett téve. Szóval, ha olyan kapcsolatban maradtál, amit nem az érzelmek kötnek már össze, csak....más, akkor hogy élsz?

Én elég nehezen kattanok le az elmúlt 9 hónapról. Itthon meg vetítek az asszonynak, közben meg már szex közben is máshol vagyok...

Ti hogy élitek meg?

(Megcsalt feleségek nem érdekelnek, a nejem konkrétan a gyerekkel zsarolja ki belőlem a maradást)

Főként az érdekel, mennyi idő volt, míg vissza tudtál zökkenni a normális-szürke-kerékvágásba :/



2021. márc. 1. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Rettentő szánalmas, ahogy élsz. Nem a gyerekedtől válsz, hanem az anyjától.
2021. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is ez volt, gyerekkel zsarolás, stb. Végül rájöttem, hogy nem fogom elengedni a valószínűleg utolsó esélyemet a boldogságra, és minden nehézség ellenére beadtam a válópert, zsarolás ide vagy oda. Nem könnyű, a gyereket befolyásolja az anyja erősen, de már nem olyan kicsi, rá fog jönni, hogy nem minden fekete-fehér. Nem bántam meg egy percre sem!
2021. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Egy darabig marha nehéz volt. Aztán rájöttem, hogy ez így nem működik. Vagy elsöpröm az érzéseimet, a hátam mögött hagyom a múltat és a családomra koncentrálok, vagy kiszállok a házasságomból, mert megőrülök.

Igyekeztem minél többet egyedül lenni, sportolni, a barátaimmal időt tölteni, hogy ne agyaljak. Aztán egyszercsak elmúlt.

Nem mondom, hogy a házasságom tökéletes és sosem fogom megtenni újra, de nem bánom, hogy mellette döntöttem. Sosem hagytam volna el a szeretőmért a családomat. A saját lelki vívódásaim vezettek el odáig, hogy nem tudom megjátszani magam, ha a családommal vagyok, ezért egy időre "kivontam" magam és igyekeztem sokat foglalkozni magammal, hogy összekaparjam a lelkem és készen legyek energiát ölni a házasságom megmentésébe.

2021. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy élünk, hogy csak élünk. Egymás mellett. Szex már hét hónapja nincs részemről felé és nem is érdekel 🤷‍♂️ egyébként anyagiak miatt nem tudnánk válni, vagy ha igen, akkor mind éhen halunk.
2021. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki kérdezte már: gyerekkel könnyű zsarolni. Nem kell ahhoz bebukni, pont erről szól. Tudom, már ismerem, hogy ellenem lenne a gyerek nevelve.


13. nem irigyellek, nem élsz jó házasságban.


14. ez is egy olyan dolog, hogy mondják, hogy jaj, aki akar lép. Ja és nem hiszik hogy van, hogy tényleg nem megy. Elképesztően szomorú

2021. márc. 2. 16:32
 16/16 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, mindenesetre inteligensebben átlátod a helyzetedet, mint ez a sötétség netovábbja, aki meg van róla győződve, hogy felesége és mindkét gyermeke rendkívül megértő módon fogadná, ha előállna azzal, hogy válik, mert neki alanyi jogon jár a szerelem meg a szex:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Én pont azért engedtem el a szerelmemet, mert felfogtam, mit művelhet vele a felesége egy válás során és elveszítheti a gyerekeit egy életre. Én sajnálom a férfiakat, mert ilyen helyzetben sokkal nagyobb eséllyel veszítik el a gyereket, mint a nők. Szóval megértelek. Én is elvesztettem emiatt azt, akit szerettem, de a gyerekeiért sose tudtam volna kárpótolni.

2021. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!