Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy kapcsolatot fenntart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kapcsolatot fenntartani úgy, hogy csak a gyerek tölti ki a szeretetethiányt?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul fogalmaztam, de mi van akkor ha egy kapcsolatban nincs más örömöm csak a két lányom?

Nem szeretnék külön részletekbe menni. Nincs semmi, de semmi rossz a házasságomban, de elég frusztrált vagyok néha. Ezt leküzdöm azzal, hogy nevelem a lányainkat (én vagyok az apa)

Feleségem még most is csinos, ápolt nő, és tüneményes anyuka. De úgy érzem néha, hogy ez nem elég. Másnapra viszont elmúlik. De mindig elővesz az érzés, főleg, ha egyedül vagyok és nincs leterhelve az agyam


Szép család vagyunk, mindent együtt csinálunk. Kirándulunk, nyaralunk, jó mindkettőnk állása

Erre mondanák sokan, hogy nem becsülöm meg a jót, tudom, de hát...az ágyban mások lettek az igényeink. Sokszor próbáltam erről beszélgetni, de oda jutottunk, hogy havi pár alkalom és én sem kívánom már annyira. Viszont nem a szexet, hanem őt :(


És látom milyen szép életem van, mert tényleg nem panaszkodhatnék, de úgy érzem, vagyis félek, hogy férfiként magányos leszek így.


2021. febr. 27. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
50%

Én 6 hónapja nem nyúltam a feleségemhez.

Nem kívánom már.

2021. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:

1. Nálatok van gyerek? Mitől vagy boldog? Én javarészt az vagyok. Rettenetes lelkiismeretfurdalás kínoz. Mindennek jónak kéne lennie. Erre olyan, mintha már csak szülő lennék és dolgozó ember. De mint férfi...

És még csak nem is a feleségem tehet róla, azon kívül, hogy nem passzolunk össze az ágyba.

2021. febr. 27. 21:27
 3/73 anonim ***** válasza:
58%
mi 5 év ilyen kínlódás után a válás mellett döntöttünk, 19 együttlét után. Nem bántuk meg, így legalább reményünk van rá, hogy ne egy érzelmi posványban éljük le az életünket. Egy lelki katatón helyzetből kimozdulva egy olyan világ tárult ki élénk, ami a folyamatos fejlődésünket szolgálja.
2021. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

3.# Értelek. Gondom az, hogy mi jól megvagyunk és a feleségemnek látszólag tökéletes minden, de tényleg. Boldog a gyerekekkel (én is) és elégedett a szexuális életünkkel. Én viszont nem, és nem lehet ráerőszakolni magam, főleg úgy, hogy már én sem nézek úgy rá.

Közben meg irónikus módon én is boldog vagyok. Boldogan kelek, szeretem (nagyjából) a munkám, és jókedvvel térek haza. És szeretem a feleségem is, de leginkább a gyerekek miatt vagyok feldobott, a feleségem iránt meg akkor érzem, hogy mennyire szeretem, ha eszembe jut, hogy ő a gyerekeim anyja. Félreértés ne essék, tényleg szeretem, de mint egy lelkitársat, barátot

Kezdek félni attól, hogy jobban megnézek másokat. Nem szeretnék elveszíteni mindent, de úgy érzem, hogy hiába mondják, hogy ellaposodik egy kapcsolat és természetes hogy nincs már olyan szerelem és vonzalom, mégis úgy érzem, hogy nekem ennél több kell. Szerelemre vágyom vagy vonzalomra. Mi lesz így 5 év múlva velem?

2021. febr. 27. 21:38
 5/73 anonim ***** válasza:
66%

1-es vagyok.

Van gyerek.

Nem vagyok boldog ebben a "kapcsolatban".

2021. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
5# Miért vagy akkor benne? Csak a gyerek? Nálam nincs ilyen nagy boldogtalanság, és ezért ilyen iszonyatosan nehéz.
2021. febr. 27. 21:40
 7/73 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak a gyerek miatt. Nálunk nem csak a szex nem stimmel, hanem igazából semmi.
2021. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
78%
majd lesz.. remélem nem gondolod, hogy az idő múlásával egyre jobb lesz a helyzet? Te még nem vagy kész a továbblépésre. Még van pár év kínlódás előttetek.
2021. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
80%
bocs a majd lesz arra ment, hogy még nincs nálad nagy boldogtalanság
2021. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:

7# akkor neked még nehezebb. Én szégyellem már, de lassan más nők is megtetszenek


8# Én is ettől félek. Komolyan inkább lenne rossz más is, de így, hogy a szexen kívül megvagyunk. Talán még annyi, hogy a gyerekek még kicsik így nem nagyon járunk el , vagy én már nem tudok a hobbymnak élni (kosár)

2021. febr. 27. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!