Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik csaljàk vagy csaltàk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csaljàk vagy csaltàk a parjukat, tudtok feltunes nelkul otthon viselkedni?

Figyelt kérdés
Hogy nehogy lebukjatok
2020. jún. 23. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
nekik ez olyan, mint neked egy orrfújás. Bárhol képes vagy rá, legyen szó tömegről, temetésről, bevásárlásról. És utána nem érzel bűntudatot, megbánást, semmi rossz érzést.
2020. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es aki hosszutavon tart valakit? Talan ők vannak tobben.
2020. jún. 23. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem akik alapból el vannak hidegülve, ott ez nem okoz gondot. Ahol jó a viszony férj és feleség között, ott a férjek max. csak kalandoznak, tehát egy-két numera és ejtik a nőt. A feleségek pedig jó kapcsolatból nem szoktak kitekintgetni, szóval ők nem kalandoznak jó kapcsolatban.

Jó kapcsolatban nem tudják eltitkolni, ha szerelemből hosszútávra van valakijük. Emiatt általában azok a férfiak, akiknek jó a házassága, szerelemből nem mennek bele félrelépésbe. Csak azok mennek bele szerelemből, ahol nem jó a házasság, de ott nem nehéz eltitkolni, mert igazából nem is érdekli a másikat.

Nyilván vannak kivételek, de azért a legtöbb ember nem képes hosszútávon belehazudni annak a szemébe, akit szeret.

2020. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Észre lehet venni a viselkedésén.

Csak a a házastárs nem akarja észre venni.

2020. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
A férjem tudott. Évekig. Aztán én szerelmes lettem, és nem tudtam leplezni, ordított rólam. Nem bántam meg, szeretem a kedvesem a mai napig, ő álmaim férfija, de soha többé nem csalnék meg senkit. Szenvedés volt.
2020. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Akivel eljut az ember ida, hogy elhidegül tőle annyira, hogy megcsalja, az gondolod, észreveszi? Az sem tűnik fel neki, ha meghalsz
2020. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk előfordul, hogy megcsaljuk egymást. Nem egyoldalú a dolog, felváltva, amelyikünknek éppen befut egy-egy lehetőség. De csak alkalom szüli a tolvajt alapon, nem tartósan. Nagyon jó köztünk a szex, és komolyabb nézet eltérés sincs. Egy tartós kapcsolat valaki harmadikkal ezt elronthatná, amit egyikünk sem akar. Miért kockáztatnánk egy tartós külső kapcsolattal ami van köztünk, hol találnák másik olyan férjet, feleséget, aki tudtával és beleegyezésével léphetünk félre? Ez nem azt jelenti, hogy ugyanazzal a harmadik személlyel nem fordul elő többször is félrelépés, de az érzelmek iránta messze elmaradnak attól, amit egymás iránt érzünk. Ugyanezt gondolja a feleségem, mondta is. Mindent megbeszélünk, ezt is.

Persze ne gondolja senki, hogy nem veszekszünk soha. Egy példa: A feleségem csak akkor nem beszél, amikor alszik. Hallgatnám a híreket, Ő kiragad belőle egy szót, vagy mondatot, és már mondja is a véleményét. A hírek többi részét meg nem hallom. Sok ilyen apróság miatt van köztünk szóváltás, de a házasságon kívüli szex miatt soha. Ha szóba kerül, nem vita van belőle, hanem egy kiadós szex. A kérdésedre a válasz hogy nálunk nincs probléma az eltitkolással. Sőt, inkább alig várjuk, hogy elmesélhessük a másiknak a történteket.

(Persze az alapvető higiéniai szabályokat betartjuk. Egy félrelépés után egymás karjába a fürdőkádon át vezet az út!)

2020. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
7-es, ne keverd a nyitott kapcsolatot a félrekúrással
2020. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!