Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elmegyek lingam (szex) masszázsra és ott a hölgy kielégít kézzel az nagy bűn egy házasságba? Nem akarom megcsalni ,de nagyon jól esne másik nő közelsége. Szeretem a párom.

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg a feleséged! Akkor őt is kielégítheti másik férfi kézzel ugye? Az se lesz megcsalás akkor.
2021. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Annyira szereted, hogy egy másik nő közelségére vágysz. Milyen jó a feleségednek, hogy ennyire szereted. Miért nem tőle kérdezed meg?
2021. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen megcsalás. Szólj a feleségének, ha ő rábólint akkor nem megcsalás.
2021. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Beszéld meg az asszonnyal, ő annak gondolja-e.
2021. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mi lehet a probléma, hogy egy vadidegen nővel kielégíthetem magam (kézzel ) és nincs tovább?
2021. márc. 8. 14:51
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Ezt is anyától kérdezd meg:)
2021. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
De gondolom erről a tervedről az asszonynak már nem mersz beszélni? Ahhoz gyáva vagy.
2021. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valaki más?
2021. márc. 8. 14:57
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek együtt, őt is elégítse ki egy másik pasi, szerintem örülni is fog neki.
2021. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Szrintem is megcsalás, én egy ilyet mindenképp annak vennék, de ez kapcsolatfüggő is, hogy kinek mi fér bele. Ha megbeszélitek és azt mondja, hogy részéről ez belefér, akkor nem az. Ha el se mernéd neki mondani, mert tudod, hogy nem fogadná jól, az egyértelműen azt jelenti, hogy megcsalás lenne. Teljesen mindegy, hogy szex nincs utána, ennyi is elég.
2021. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!