Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elmegyek lingam (szex) masszázsra és ott a hölgy kielégít kézzel az nagy bűn egy házasságba? Nem akarom megcsalni ,de nagyon jól esne másik nő közelsége. Szeretem a párom.

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsalás, mert az már gondolom zavarna, ha a feleséged lenne így egy pasival. Meg abból is leesik, hogy sunnyogsz és nem mernéd neki megmondani, ergo valahol te is érzed, hogy ez gáz.
2021. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem a feleségedet kérdezed? Kérdezd meg szó szerint mit akarsz csinálni, így: Maris, te megcsalásnak vennéd, ha egy k.rva kiverné a f.szomat? De nem akarlak ám megcsalni, csak olyan jól esne más nő közelsége.
2021. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
megcsalás...
2021. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

12# csak önigazolást keres a marhája..

Menjetek ketten te nőhöz ő pasihoz..ja gondolom az nem tetszik.

2021. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne megcsalás, akkor a feleségedtől kérdeznéd ezt és nem a gyakorin anoniman -.-

Egyes pasik nem bírnak magukkal.... legalább lenne gerinced megmondani hogy mi a szitu.

2021. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet a probléma, hogy egy vadidegen nővel kielégíthetem magam (kézzel ) és nincs tovább?"

Figyelj. Ha szerinted ezzel semmi gond, akkor állj oda az asszony elé, és mondd a szemébe, hogy erre vágysz.


Ja, hogy nem mered? Akkor valami gond biztos hogy van a dologgal.

2021. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Ez masszázs.. Nem pedig szex!

De itt hiába próbálkozol.. Mindenki ellened van..

2021. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod meg akkor nem az :)
2021. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
31%
A legtöbb nő aki írt ide nem tudja, hogy nagy eséllyel az ő párjuk is is volt vagy majd megy ilyen masszázsra. Persze tudjuk, hogy őket a párjuk nem csalja meg, mert ők a tökéletes párkapcsolati mintapéldák, és valószínűleg az ő párjukban nem tesztoszteron termelődik, hanem valami más... Bele sem gondolnak abba amikor hetekig a sok "fáj a fejem" "késő van már" és egyéb ilyen után a párjuk még mindig teljesen nyugodt, energikus és harmóniában van, hogy az mitől lehet! 🙂 Azt írják neked, hogy a feleségedtől kérdezd meg ezt(ami végül szerintem is korrekt),de én erre azt mondom, hogy ők is kérdezzék meg a párjukat, hogy ők gondoltak e már arra, hogy egy masszőr hölgy kényezteti őket vagy hogy mit szólnának ahhoz ha egy pihentető masszázs után egy szexi masszőrnő kézzel kielégítené őket! Igen, ahogy te sem fogod, ugyanúgy ők sem fogják megkérdezni ezt, mert félnek a fájó igazságtól, és naív önámításban ringatózva mantrázzák azt, hogy de jó nekem, tökéletes párkapcsolatban élek...
2022. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!