Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsátanátok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak, ha hagynák, hogy orálisan kielégítse egy másik nő?

Figyelt kérdés

Csak elméleti a kérdés, kíváncsi lennék.

Mert végülis a férfi oldaláról nem történik konkrét kezdeményezés, de azért mégiscsak megcsalásnak számít szerintem.



2017. aug. 5. 18:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha engem is ki(nyal)hat csak ûgy egy pasi ,akkor jah.

n25

2017. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem!
2017. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Mehetne a bús p.csába.
2017. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%
Majd most jönnek tömegesen "azonnal kidobnám!" válaszok, de a helyzet az, ha elég jó party a pasi, akkor a többség el fogja nézni.
2017. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
De haggya magàt! Kb amikor egy lánynak nincs annyi esze hogy ne kezdjen el inni, ha valaki csak azért itatja!
2017. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy férfi oldalról nem történt konkrét kezdeményezés???

Ne már! Tényleg ennyire naiv és ostoba vagy?

Jó hogy azt nem veszed be, hogy a csaj megerőszakolta!

2017. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Mi okom lehetne megbocsátani?Semmi.
2017. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez pont így szokott történni, tök reális, hogy sétálsz a parkban, majd odasétál hozzád egy idegen nő, hogy "fúúú, úgy szeretek cumizni, úgy lesz.opnálak," miközben már veszi is le a gatyáját a férfiről.


Szegény férfi meg nem is tudott hirtelen mit mondani, nem is kezdeményezett, meg minden olyan hirtelen volt, hogy fel sem fogta.


Én vele vagyok, ilyen bárkivel előfordulhat,már közleményt is adtak ki. Jobb vigyázni, s nem egyedül sétálgatni, különben ne csodálkozz...

26N

2017. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én folyton így járok utolsó. Mire kettőt pislantok valaki már a farkamon van. De a múltkor meg reggel munkába menet a buszon ásitottam egy nagyot, mire felocsúdtam ki is nyaltam egy nőt. Szerintem ezek bárkivel előfordulhatnak...


csak arra kell ügyelni, hogy ne lökd fel a világítást, vagy az operatőrt, mert akkor a rendező is leb'sz 😀

2017. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D
2017. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!