Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak a párjukhoz/feleségü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a párjukhoz/feleségükhöz képest rosszabb vagy jobb kategóriájú szeretõt választanak? (Külsõ, anyagi helyzet, iskolázottság)

Figyelt kérdés

A nõk is csalnak és meleg férfiak is persze.


Én két férfiról tudok, aki csalta a nejét, illetve egyrõl, aki velem akarta csalni a nejét. A pasinak azért kellettem, mert jobban néztem ki mint a felesége. Az egyik pasi rendszeresen keresett 20-30 évvel idõsebb cicababákat, esetleg MILFeket, az egyik nõje a legszebb nõ volt, akit életemben láttam. A másik pasi mindenben rosszabb kategóriájú nõt választott, hogy dominálhasson.


2021. márc. 13. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Szép nõt választanak
Bevállalós nõt választanak
Sikeres, asszertív nõt választanak, akit nem mernének elvenni
Gyenge akaratút választanak, aki felett dominálhatnak
Nem tudatosan választanak, csak akarnak egy másik nõt
29 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért a férfiak sem egyformák. Az alapfeltevés valóban, hogy szeretnek egyszerre egy időben több szexuális partnerrel lenni, de az hogy mi miatt választanak egy-egy adott nőt, az elég változó és különböző. Sőt még egy férfinál is több ok is közre játszhat.
2021. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

ketszer voltam ‘szereto’, az egyik pasi nojenel jobban is neztem ki, meg rola panaszkodott is, hogy unalmas az agyban, csak feszik, mint egy darab fa.

a masik ferfi baratnoje viszont egy csinos, sportos ugyvedno volt, aki a szexben is bevallalos volt allitolag, szoval elvileg nalam jobb kategoria volt. valoszinu ilyenkor nem gondoljak nagyon tul ezt a ferfiak, vele egyszeruen csak baromira megtetszettunk egymasnak, megvolt a ‘szikra’.


szoval kovetkeztetest nem lehet nagyon levonni, max azt, hogy ez minden kapcsolatban egyeni.

2021. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Nincs összefüggés. Volt olyan pasim, akinek a feleségével kb. egy szinten voltam, de voltak eltérések is mindkét irányban.


Ja, és nem vagyok "bevállalós", bármit is jelentsen ez a szó.

2021. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a pasi belefáradt, hogy õ a tökéletes barátnõje ármyékában él, és vagy bosszút állt vagy pedig megerõsítés kellett neki?
2021. márc. 13. 15:28
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát, a “bevállalós” lehet könnyūvérū is meg olyan, akinek magasabb a libidója vagy többmindenre nyitott szexben.
2021. márc. 13. 15:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#4: nem tudom biztosan, mi motivalta, mert a pasi is ‘tokeletes’ volt kb: magas, jokepu, sportos orvos, tipikusan az a ferfi, akiert bomlanak a nok, akarhol van.

nem tartom magam se csunyanak, de o kategoriban felettem volt ugymond, nem is ertettem, miert all le velem, amikor a baratnoje szebb, mint en.

de szerintem o az a fajta pasi volt, akinek egyszeruen kellett a hoditas, a flort, az, hogy uj nokkel bonyolodjon viszonyba, mert megszokta, hogy olvadnak utana a nok, es ezt ki is hasznalta. nem csak en voltam a szeretoje termeszetesen, emeberileg eleg hulladek ferfi amugy, de ketsegkivul megnyero. valoszinu, keptelen meg felnoni es megallapodni.


2es voltam

2021. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak nyitott kapcsolatban voltak. Vagy volt benned valami, amiért kellettél neki.
2021. márc. 13. 15:42
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a többség egyszerűen csak bepróbálkozik mindenkinél, aki tetszik neki, és az lesz a szerető, aki belemegy. Pl. munkahelyen sokan vagyunk. Számtalanszor láttam, hogy adott férfi egymás után udvarolt a nőknek. Az egyik elutasította, ment a másikra.
2021. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Egy pasi pont azalapján választ kapcsolatban, mint azon kívül. Megtetszel és kész, nem hasonlít a párjához. Ilyen ki a jobb akkor jön el, ha rájön, hogy nincs merre tovább és a nejénél jobb nincs...


De tényleg. Eddig akikkel nekem dolgom volt, szimplán a kölcsönös vonzalom volt az oka. Volt akinek a felesége szerintem szebb volt, volt akinek nem.

Egyben különböztem mindtől. Nem voltam fapi.a.

Persze ez nem azt jelenti, hogy minden megcsalt nő az, de azok a férfiak, akiket én megsimertem, mind olyan házasságból jött, ahol nem volt szándéka csalni, csak a kevés szex és érzelmi elhanyagolás (a napi szájrapuszi sajna nem túl kielégítő) után találkozott valakivel aki felélesztette a tüzet.


Szóval mindegy szebb vagy-e vagy, csúnyább, több, vagy kevesebb a diplomád. Egy motiváció van: légy az adott személynek vonzó. Kívül és belül. Sokan hiszik, hogy csak a külső számít, de a legtöbb megcsalónak kell egy beszélgetőtárs is.

2021. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

8. Nem sokat tudsz a szeretői kapcsolatokról. Disney mesékkel ellentétben legtöbb férfi nem sorozatosan csal, és nem próbálkozik be mindenkinél. Bizonyára ilyen is van, de legtöbb egyszerűen csak odalesz egyért.

Inkább megcsalt feleségek szeretik azt hinni, hogy a szerető a legalja, mert más nem volt :)

2021. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!