Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A filmekben/sprozatok an az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A filmekben/sprozatok an az esetek 90%-ában a férfi, vagy a férj a hűtlen fél, míg a valós statisztika szerint a nők vezetnek a megcsalásban. Akkor miért alakult ki ez a hibás sztereotípia a férfiakról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg ugyanezek a filmek inkább női nézőközönséget akarnak megszólítani, így velük kell effajta szimpátiát, vagy közös nevezőt találni.
2021. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ezt már én is észre vettem, és ugyanez a véleményem mint a kérdezőnek erről.
2021. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
még ki se fogyott a popcorn de már hozom a chipset
2021. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 az uniszex filmeknél is észrevettem.
2021. márc. 18. 13:15
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

És mindig ugyanaz a sztori:

1. a férfi csinál egy hülyeséget (nem feltétlenül megcsalás) ami miatt aztán térden csúszva könyöröghet megbocsátásért

2. vagy a nő csinál egy hülyeséget amire reakcióként a férfi csinál vagy mond valami hülyeséget és hirtelen amit a nő csinált arról többé nem esik egy szó se és a férfi térden csúszva könyöröghet megbocsátásért

2021. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Sosem ertettem, hogy sokan miert hiszik, hogy az egyik vagy masik nem csal tobbet. Kivel csal a ferfi? Jobb esetben novel. Es a no? Ferfival. Leggyakrabban hazas a hszassal. Tehat nem lehet nagy elteres az egyik nem javara.
2021. márc. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

5-ös vagyok, aki lepontozott mondana olyan filmet aminek a fő szála arról szól hogy a nő próbálja jóvátenni a hülyeséget amit a férfival szemben tett? Ha nem akkor egyértelműen igazam van. Értem én hogy bizonyos filmeknek nem én vagyok a célközönsége, de amit írtam az még áll.

Minden mai történetben kizárólag a férfi az aki teper, a nő meg vagy kiengesztelődik a végére (miközben csak annyit adott hozzá a sztorihoz hogy szépen veri vissza a fotonokat) vagy a sztori vesz egy "nincs szükségem férfiakra, Erős Független Nő™ vagyok" fordulatot (a férfi meg csak egy bugyuta/gyáva stb. mellékszereplő akit az írók rommá aláznak) mert görl páover és különben is nem neked szól a film de ha kijelented hogy erre nem fogsz jegyet váltani akkor egy szexista manbaby vagy.

2021. márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
A filemekben a szerepeket nagyrészt ferfiakra írják. A legtöbb filmben a nők nem igazi főszereplők. Az ilyen filmekben is a ferfiakrol szól inkabb a film, velük történik az esemény az ő karakterük a szórakoztatóbb, kidolgozottabb.
2021. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6 most annak, hogy álltalában az ellenkező neművel csalják az emberek a párjukat(milyen meglepő, az emberek nagyrésze hetero), abból miért következik az, hogy nincs egyértelmű külömbség a statisztikában a nemek közt?


Statisztikailag több pszichopata férfi van, ez tény.

Statisztikailag több férfi hajléktalan van ez is tény.

Statisztikailag a nők vezetik a megcsalási rátát ez is tény.

2021. márc. 19. 12:36
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Statisztikát csinálni a megcsalásokból teljesen ostobaság. Rengeteg megcsalás KI SEM DERÜL, rengeteget pedig nem vallanak be (mondjuk egy bántalmazó kapcsolatban, ahol az erősebbik fél befenyíti a másikat, hogy nehogy beszéljen a megcsalásról), tehát pontos statisztikai adatokat erről SOHA nem fogunk tudni. Felesleges is erről vitatkozni. Sok hűtlen nő és férfi is van.
2021. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!