Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki a megcsaló fél egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a megcsaló fél egy kapcsolatban, annak szex közben nem is jutott eszébe a párja? Mindegy, hogy nő vagy férfi. Csak úgy érdekelne.

Figyelt kérdés
Vagy ezek ilyen önmagukat imádó emberek, akik nem is tudnak szeretni mást?
2021. márc. 19. 15:58
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Én még megcsókolni se tudnék egy másik lányt, nemhogy lefeküdni vele. Vagy ez neveltetés kérdése?
2021. márc. 19. 15:58
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ennek a neveltetéshez.
2021. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele, kérdező

24/F


(Így a kérdésre nem tudom a választ)

2021. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
2-es akkor mihez van köze? Hogy van-e lelkiismereted?
2021. márc. 19. 16:06
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Egy megcsalás sok minden következménye lehet, magány, csalódás, az újdonság iránti kíváncsiság,elhidegülés. Én pl azért csaltam,mert el voltam hanyagolva, mindig magányos voltam, nem kaptam odafigyelést, az ágyban sem kaptam meg, amire vágytam. Aztán kipróbáltam, milyen mással, és sokkal jobb volt, boldog lettem, jobban tudtam még a munkára is figyelni. Természetesen el is váltam, mert a megcsalás nem mehet sokáig, felörli szerintem az embert a hazugság. Mondjuk én nem tudtam hazudni, elmondtam otthon, hogy ez van. Egy ideig próbáltuk menteni a dolgokat, de hiába. 2es voltam.
2021. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
63%
Ja, 20+ évesen még az élet fekete-fehér.Aki megcsal rossz ember, aki hűséges az jó ember. Majd később rájöttök, hogy az élet nem ilyen egyszerű.
2021. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
2es vagyok, körülöttem nagyon sokan élnek kettős életet, sokan csalják a párjukat. Pont a héten volt erről szó a munkahelyemen. És nem a piacon dolgozunk :)
2021. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Oké 5ös, de miért nem voltál annyira tökös, hogy először szakítasz és utána keresel mást? Úgyhogy a világ fekete-fehér, és gerinctelen húzás volt tőled. nem mertél kockáztatni. Gondolom ha a szeretőd is sz*r lett volna, akkor visszatérsz az eredeti párodhoz.
2021. márc. 19. 16:16
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
6# Nyilván attól, hogy valaki hűséges, még nem feltétlenül jó ember, de egy jól működő kapcsolat feltételez némi gerinctartalmat, pölö hogy nem basszuk át a másikat. Szóval ez inkább bogár rovar esete, és ez a túlzott relativizálás, hogy a világ nem fekete vagy fehér, eléggé önigazoló dumának hangzik.
2021. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
9-es igazad van.
2021. márc. 19. 16:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!