Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van amikor jogos a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van amikor jogos a megcsalás?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen szituáció létezhet amikor minden szempontot figyelembe véve jogos lehet a megcsalás? Azon túl, hogy bosszúból, mert megcsalták

2021. márc. 19. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Sosincs! Semmilyen!!!
2021. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egy hármas lehet jogos a szeretővel. Ha már annyival jobb akkor illene megosztania velem is. 😘
2021. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Noren1989 ***** válasza:
95%
Nein, nincs ilyen.
2021. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen.
2021. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Nincs ilyen.


Lehet olyan, hogy érthető a megcsalás, ha otthon hosszú ideig nem kapja meg az ember a szexet, de akkor sem jogos és megbocsájtható. Csak megérthető.

2021. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha fegyvert fognak a fejedhez, és azt mondják, hogy csald meg a párod, vagy meghalsz.
2021. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
20%
Van. Baromi bonyolultak az emberi kapcsolatok és semmi sem fekete-fehér.
2021. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha a megcsalás alatt azt értjük, hogy a másik tudta nélkül történt meg, én nem látom egy esetben sem jogosnak. Olyan esetben tudom elfogadni, ha a másik fél egészségügyi okokból nem alkalmas a továbbiakban a szexre, és ő ajánlja fel a másiknak, hogy menjen nyugodtan félre... én ezt nem is nevezném megcsalásnak amúgy, mert nem csal az illető, de sztem sokan vannak, akik bármilyen házasságon kívüli aktust annak neveznek.
2021. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%

7. Röhej, hogy a 7-est leszavazták. És sejtem, hogy nem férfiak :D

Élj kérdező egy tíz éves házasságban, ahol a nejed már csak főállású anyuka, te meg arra ébredsz, hogy 2 éve nincs szex, csak napi terror mikor hova merre meddig.

Na és szeresd a gyerekeidet annyira, hogy férfiként meg lehessen zsarolni, hogy ha félremész, vagy válás, már max. vasárnapi apuka leszel.


Kell a szex, kell a törődés, kell még az élet? De nincs meg otthon, váltani meg nem tudsz, mert nincs miből és nincs hogyan?


Na majd akkor szembejön valaki aki úgy megfog, hogy besírsz és úgy megcsinál az ágyban, hogy kifüstöl a füled És azt fogod mondani-joggal-hogy neked ez jár.

Feleséged meg penészedjen meg egy sarokban

2021. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
9: az is azért szép, amikor ú, de megfog az illető, de azt nem adod meg neki, hogy felvállald, legyen csak az elfojtott vágyaid kiélésének az eszköze, egy darab rongy.
2021. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!