Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a szeretőmbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe?

Figyelt kérdés

Először is tudom, nem etikus amit csinálok, de ez van. A házasságunk nem működik, mindenki a saját útját járja és szeretőt tartok.


Van egy lány, aki 5 évvel fiatalabb nálam és akinek 3 éve bérelek egy lakást a városban. Eleinte csak alkalmanként jártunk össze, de aztán megegyeztünk, hogy keres magának munkát a városban és itt marad. Szóval azóta a szeretőm, és egyre több időt töltök nála. Sok közös programunk volt/van és úgy érzem beleszerettem. Úgy néz ki a dolog, hogy az érzés kölcsönös (idén hitelt akar felvenni hogy lakást vegyen magának a környéken és ne függjön tőlem, de azért velem legyen, illetve többször kérte hogy költöztek hozzá). Ilyenkor mit ajánlatos tenni? Egyezzek bele? Döntsünk mégis a válás mellett? A feleségem is csal, tudom és nem zavar (mondjuk nem is titkolja) csak személyes okok miatt vagyunk együtt. De ezért a lányért úgy érzem képes lennék túllépni mindezen.



2021. márc. 25. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy beleszerettél, az szinte mindennapos. Hogy hogyan tovább, azt kettőtöknek kell megbeszélni és eldönteni. Neked, nektek kell tudnotok, hogy pártként is tudtok-e a jövőben funkcionálni.
2021. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Itt már mindketten tudjátok, hogy a másik félremegy. Legalább vállaljátok fel és legyen nyílt kapcsolat.
2021. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
90%
Amikor valaki segít az embernek sokkal jobb embernek tartja, amíg nem él együtt valaki több hónapot addig nem is tudja igazán milyen lehet valójában a kapcsolat , mert minden addig szép amik nincsenek viták meg kötelezettségek .
2021. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

1,2:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Felvállaltuk csak válni nem akarnánk...

2021. márc. 25. 12:10
 5/65 A kérdező kommentje:

3

Igen,ebben teljesen igazad van.

2021. márc. 25. 12:11
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés most hogy a kötöttseg jobban fekszik e neked.

Jelenleg kötetlen kapcsolatokban vagy.

2021. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami miatt nem akartok válni? Hitel, gyerek, vagyon? Megoldható a dolog, vagy megoldhatatlan? Én ugyanilyen helyzetben voltam, nem volt könnyű sem anyagilag, sem semmilyen téren, de az új kapcsolatot választottam, és nagyon jó döntés volt, amit azóta sem bánok egy percre sem. Semmi értelme benne maradni egy olyan kapcsolatban, ahol mindkét fél félrejár.
2021. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönösen csaljátok egymást, és te még találtál is valakit, akit szerettél és jól működhetne, mi is itt a kérdés?
2021. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

7

Vagyon. Viszonylag megoldhatatlan vagy csak nagy veszteségek árán.

2021. márc. 25. 12:39
 10/65 anonim ***** válasza:
63%

Én nem változtaznék a helyzeten. Őt is unni fogod pár év után, szerelmesnek lenni meg így is lehet.


40/N, szintén szerető (házas-gyerekes)

2021. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!