Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. 4 éve vagyunk együtt a párommal, ebből már tőbb mint 1 éve együtt élünk. Nem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk első 2 éve, rengetegszer azon kaptam, hogy más nőknek irkál, idősebbnek, fiatalabbnak, kövérebbnek, vékonyabbnak mikorhogy. A rózsaszinfelhőtöl nem láttam, és megbocsájtottam neki, de nem felejtettem. Ez a tüske mindig is bennem maradt.Már fél éve nem érzem azt, hogy igazán szeretném, persze szeretem...de a sok nőzéssel kiölt belőlem mindent. Viszont fordult a kocka mert most ő az az utobbi 1 évben, aki mindent IS megtenne értem. A tenyerén hordoz, jelenleg, de nem bízom benne.

Mostpedig, jön a csavar. Belépett az életembe egy srác, akit 6 évvel ezelőtt ismertem meg. Csak 200 km volt köztünk. Honapokig beszélgettünk, gyerekek voltunk a talit nem tudtuk összehozni, aztán eltávolodtunk egymástól, valamelyünk minden platformrol törölte a másikat és kb "megfeledkeztünk" egymásról, egy hónappal ezelőttig. Bejelölt, újra elkezdtünk beszélgetni, (tudja, hogy van párom és azt is, hogy nem működik már egy ideje) és mivel én már máshol lakok mint azelőtt kiderült, hogy 10 percre lakunk egymástól..aztán egy hét múlva úgy alakúlt, hogy a párom egy teljes hétvégés buliba ment a haverjaival de mivel nekem vizsgaidőszak volt én nemtudtam velükmenni...felbontottam egy üveg piát, aztán miközben a sráccal egyre jobban elbeszélgettünk gondoltam egyet és áthívtam magamhoz (sosem csináltam ilyet, sosem csaltam meg egy páromat sem).. együtt töltöttük az egész éjszakát. Azthittem nem lesz folytatás, de amint haza ért már írt is. Azóta már 3 éjszakát töltöttünk együtt, egyre nehezebben tudok hazudni a páromnak, egyre rosszabbul érzem magam.

Nemtudom mit tegyek. A srác aztmondta neki több idő kell, ahozz hogy belemenjen egy kapcsolatba, és aztsem tudná nekem megígérni, hogy szexkapcsolaton kívűl ebből más lehet-e. Azt mondta, hogy ő maga sem tudja mit akar tőlem, de jó velem a szex, szeret velem lenni. Én jelenleg azt érzem totál beleestem. Szeretek vele lenni, de borzalmas makacs természet, nemtudom eltudnám-e viselni. A szex isteni vele, ő az első férfi aki eltudott juttatni a csúcsra, méghozzá úgy , hogy egyszerre élveztünk el. Allandóan ő jár a fejemben. Megőrülök.

Nemtudon mit tegyek. Ez a biztosat a bizonytalanért hekyzet kinyír. Nemtudom megtenni, hogy csakúgy otthagyom a páromat mert a szüleim 210 km-re laknak, van pénzem de nemtudnék egyedül fizetni egy albérletet.

De ezt sem csinálhatom.

A párom jó anyagi és családi háttérrel rendelekzik, diplomás,viszont ennek ellenére elég buta, nemtudok rá férfiként nézni a másik srác viszont elég lazán veszi az életet,nem diplomás, de dolgozik.. viszont nagyon intelligens és rá tudok úgy nézni, mint egy férfire.

Mit tegyek?

Lépjek le?

Vagy húzzam amíg tudom?

Kérlek ne rbancozzatok és normális válaszokat várok.

L/24

Párom:28

Másik pasi:26



2021. febr. 5. 02:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%

Na, ilyen egy "nemolyanlányvagyok" lány.

Azt mondod, hogy a pasid a diplomája ellenére buta? Magadról, egyébként mit gondolsz? Még a diplomád sincs meg, anyagilag rajta élősködsz és átvered.


"Kérlek ne rbancozzatok és normális válaszokat várok."

Vannak olyan kérdések, amikre nem lehet normális válaszokat adni. Te érzelmileg átversz egy embert, anyagilag le is húzód, aztán olyanért vagy oda, aki maximum szexet akar és ő meg téged ver át. Te, mégis milyen választ tudnál erre adni mondjuk egy barátnődnek?


Ha minimálisan megakarod őrizni azt, hogy valaki még emberként nézzen rád, akkor holnap odaállsz a párod elé, aztán mész dolgozni és albérletet keresni.

2021. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Ja és az nem számít, hogy ő miket tett meg velem, én vagyok a világi g*ci ...ugye? Igen butának tartom, mert épp, hogy elvégezte az egyetemet,csak protekció miatt nem bukott ki, az apja cégénél dolgozik, nem rakott le önerejéből semmit az asztalra. És 28 évesen úgy viselkedik, mint egy 20 éves.

Nemhúzom le anyagilag, mert miután elvégeztem a szakmám 2 éve nővérként dolgozom és emelett egyetemre járok...

Csak az van most is, hogy a nő a rbanc... ok-okozat... mindegy kár volt itt bármit is kérdezni.

2021. febr. 5. 02:30
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Azért vicces, hogy milyen szinten mozogsz és kiakadsz, amikor valaki nem esik tőled hasra...


Nem számít, hogy ő mit tett? De. Akkor kellett volna otthagynod. Nem tetted meg. Akkor, miről beszélsz? Régi sérelmeket torolsz meg most? Szerinted, ez értelmes és normális viselkedés?

Ráadásul, ő anyagilag sosem húzott le téged.


Nem rakott le önerőből semmit az asztalra? Hahó... Arról beszélsz ám, akin élősködsz. Te, mégis mit raktál le?


Úgy viselkedik, mint egy 20 éves? Nézzél már tükörbe, de tényleg.


És de, mivel itt rinyálsz, hogy nélküle nem tudnál hol lakni, ezért de, lehúzod anyagilag.


"Csak az van most is, hogy a nő a rbanc... ok-okozat... mindegy kár volt itt bármit is kérdezni."

Az a helyzet, hogy én félek. Ha olyan emberek is bejutnak egyetemre, akik egy egyszerű szöveget sem képesek felfogni és csak gyerekes hisztit vágnak le, akkor az oktatás tényleg a béka segge alatt van.

Nem arról van szó, hogy nő vagy nem nő, hanem arról van szó, hogy félreléptél és még neked áll feljebb.

Tényleg kár volt kérdezned, hogyha még megcsalásnál is azt várnád el, hogy a segged nyalják fényesre.


Láthatóan, te tényleg nem akarod megőrizni azt, hogy bárki is képes legyen rád emberként tekinteni.

2021. febr. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Jézusom... ez most komoly? xd

Miatta költöztem el kilométerekre a családomtól, igen akkor még iszonyatosan szerettem.

Nemtudok ezen változtatni, és mivel ide köt a munkám és a barátaim nem is költöznék haza.

Ha vele maradnék nyílván elmondanám neki a történteket... aztán vagy-vagy.

MIT RAKTAM LE? Intenzív terápiás ápolónő vagyok. Emberi életeket mentek, de végülis miaz.

Egyszerű tanácsokat kértem, ki mit tenne a helyemben, nem pedig kioktatást, úgy hogy sem te sem senki nem az én életemet éli.

Köszönöm szépen!

2021. febr. 5. 02:46
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

"Jézusom... ez most komoly? xd"

Én is ezt kérdezem. Ez a szint most komoly? Remélem, hogy csak egyszerűen egy troll vagy.


"Miatta költöztem el kilométerekre a családomtól, igen akkor még iszonyatosan szerettem."

Aztamindenit... Elköltöztél valakihez, aki amúgy elintézte, hogy ne kelljen otthon lakni. Hát, ez mekkora eredmény és teljesítmény! Gyakorlatilag bárki képes rá.


"Nemtudok ezen változtatni, és mivel ide köt a munkám és a barátaim nem is költöznék haza."

Ja, hát akkor menj külön albérletbe. Hajrá, miért nem csinálod? Ja, mert akkor valamit tényleg nyújtanod kéne?


"MIT RAKTAM LE? Intenzív terápiás ápolónő vagyok. Emberi életeket mentek, de végülis miaz."

Tehát, leraktál egy szakmát, amit sokan mások is leraktak. Mások meg olyan gépeket terveznek, amik miatt életben maradnak az emberek. Megint mások kaját adnak el, amitől nem halnak éhen az emberek. Bárki benyögheti ezt a szöveget, de az, hogy te félrelépsz és ezzel kapcsolatban csinálod ezt... Nem tudom, hogy ennél lejjebb hogyan süllyedhet valaki.


"Egyszerű tanácsokat kértem, ki mit tenne a helyemben, nem pedig kioktatást, úgy hogy sem te sem senki nem az én életemet éli."

Ha vennéd a fáradtságot azzal a korlátolt elméddel és hatalmas egóddal, akkor képes lennél felfogni, hogy tanácsot is írtam: Állj elé és közöld, hogy mi van. Csak, te erre képtelen vagy.

És ja, hát tényleg nem éli a te életed más. Ennél bárki tud normálisabb életet élni.

2021. febr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Az új srác csak szexet akar, ő érzelmileg nem szállt el, sok jóra ne számíts. Ettől függetlenül szerintem nem véletlen szerettél bele, szirénázik a lelked, hogy nem vagy boldog a pároddal. Az a kapcsolat már rég halott, ne ragaszkodj hozzá! Számíts rá, hogy az új srác csak szexet akar, hogy sérülhetsz, de igazából nincs 2 választási lehetőséged, mert a mostani kapcsolatodnak már vége, ez a szerelem ennek a jele. Fiatal vagy, tanulsz és dolgozol. Próbálj meg többed magaddal albérletet bérelni, ne add el a lelkedet. Erre ráérsz még, amikor már gyerek is van, hitel is van.

A lányomnak is ezt tanácsolnám.

Élvezd ki a szerelmet, amíg lehet és ne ragaszkodj ahhoz, ami már elmúlt az új srác nélkül is.

2021. febr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

"ne add el a lelkedet"


Késő.

2021. febr. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
A kapcsolatod kuka és ez nem most lett szar, hanem amikor a párod félrekrt. Hiába mondod, hogy rózsaszín voltál, ettől függetlenül sem kellett volna ennyire megaláznod magad. Most te mentél félre, nem egyszer és élvezed is. Érzelmeket táplálsz a harmadik iránt, úgy hogy a harmadik fél kijelentette, hogy nem tudja mit akar tőled. Számomra egyértelmű, hogy egyedül végzed, a tipikusan a kétszék közé. Viszont gondolj magadra. Tanulsz, gondolom dolgozol is. Azt írod nem tudnál fenttartani egy albérletet. Vannak esetleg barátnők, akikkel összeköltözhetnél? Ha nincs, akkor élősködj amíg a gyomrod bírja aztán lépj le. Gusztustalan dolog ez, de egyet megtanultam az életben: Mindenki magáért felel.
2021. febr. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Ez minden szempontból sz@r.

A párod is ,te is,az új fickó is ...

Olyan mindenki megérdemli a sorsát történet.

Mindegy mit csinálsz , hazugságról szól.

Az első válaszoló szerintem jókat írt.

Annyit tennék még hozzá,hogy a hideg ráz az ilyen gondolkodástól,mint a tiéd.

Lehet,hogy a párod nem okos,de te sem vagy nem ostoba.

2021. febr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Nővérszálló?
2021. febr. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!