Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt olyan, hogy egy szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy egy szerető ébresztett rá arra, hogy nem működik a házasságod?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy kezdtél-e érezni valamit.

Hogy már beleszoktál a "nem annyira rosszba" és akkor döbbentél rá, mikor jött egy külső fél, hogy évek óta a megszokás köt össze?


Ha igen, tettél ellene? Próbáltál változtatni, vagy mertél válni?

Érezted a szeretői kapcsolat alatt, vagy utána, hogy szorongóbb lettél?


2021. márc. 30. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Majd a szerető is zátonyra fút .
2021. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Majd jelezd, ha sikerült értelmezned a kérdést
2021. márc. 30. 20:43
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezt az emberek már akkor tudják, amikor elkezdenek egy másik kapcsolatot a meglévő mellett.
2021. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Engem a szerető döbbentett rá, hogy meg kell menteni a kapcsolatom.
2021. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3. Ezt mondjuk én is így gondolom.


4. Kifejtenéd?

2021. márc. 30. 21:28
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha már képbe kerül egy szerető már akkor gond van...
2021. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Túl természetesnek vettem az élet körülményeim. A szerető más volt mindenben, új, friss, másként csinált dolgokat. Az elején tetszett... de a vége abba fulladt, mint az anyuka-feleség történet. Hogy anyú így főzi a becsinált levest, nem ilyen illatúak a ruhái mosás után... egyszerűen elkezdett bennem is érni, hogy nekem az a jó ami otthon van. Az otthon íze, az otthon illata, az otthon zsivaja. Mindent szerettem csak nem jöttem rá mennyire. A szerető mellett lett éles a kontraszt. Jó volt vele a szex, de a végén még az ágyban is a feleségemre gondoltam. Úgyhogy lezártam, tanultam belőle, és az ott szerzett tapasztalatokat otthon hasznosítottam. Rendbe hoztam a kapcsolatom a kedvesemmel.
2021. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Mindent szerettem csak nem jöttem rá mennyire


végén még az ágyban is a feleségemre gondoltam. "


Na hallod ezzel kit etetsz? :D itt a jónépet? Persze nagyon szerettél mindent, de furcsa volt érezni a szeretetet :D

És persze még jártál dugni de közben a nejed hiányzott


Ilyen nincs eskü :D Te max tényleg a feleségmama hiányát érezted, gondolom ő jobban főz :D

2021. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

"végén még az ágyban is a feleségemre gondoltam. "

Arra, hogy mit érezhet ő?

Vagy hogy megérdemli-e azt amit csinálsz vele?

2021. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Hiaba hitetlenkedtek a 7-es valaszan. Igaz lehet. Nekem - no vagyok - viszonyom volt. Tudom, hogy szerelmes volt egy darabig. Aztan egyre tobbszor emlegette a feleseget. Ereztem, hogy vissza szeret bele. Mar nem vagyunk egyutt. Amugy szerintem a ferfiak szeretik a felesegeiket. Nem veletlen a statisztika, a nagy tobbseg nem a szeretot valasztja, hanem a nejehez ter vissza.
2021. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!