Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg az exükkel lépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az exükkel lépnek félre a legtöbben? Ha igen miért? Egy NAGYON jól kinéző ex állandó veszélyforrás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jönnék össze megint az exemmel, nemhogy megcsaljam a párom vele...


Egyik ismerősöm sem lépett még félre az exével, úgyhogy a saját tapasztalataim szerint ez nem egy veszélyforrás. Inkább külsős emberekkel történik a félrelépés vagy munkahelyről, esetleg társkeresőről. (ezt csak a személyes tapasztalataim alapján mondom)

2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy nézhet ki akárhogy az exem, nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak.
2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exek a legkisebb veszélyforrásnak minősülnek, sose állnék újra össze exszel és nem ismerek olyat a környezetemben aki igen. Akiről tudom h félrement kapcsolatban egyik sem az exszel tette. Ha már félrelép valaki akkor miért olyannal tenné akivel szemben tele van sérelmekkel?
2021. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Mi mindig az exunkkel csaljuk a parunkat. A legjobb, hogy letagadod ha kiderulne, mert mondod hogy zakkant az exed es ilyeneket kamuzik :) ha jol kinez akkor mar lehet meg is tortent.


Sose fogod megtudni. Max szakitasnal, amikor elmondja. Szakerto vagyok a temaban!

2021. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt is félrelépésem vagy kalandok az sosem az ex volt.

Szexért sem "jönnék" vele össze újra.

Nem véletlenül ex

2021. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Exem csalt meg engem az exével és az új barátnőjét is velem, miután szétmentünk. Mivel úgymond kéznél voltunk a vírus alatt így könnyebb volt ez.

Összességében viszont szerintem ez nem annyira gyakori.

2021. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
#6 gondolom elvezted, hogy most te vagy akivel csalja, mi? :) kis extra :p
2021. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. hiszen ha valaminek vége van, arra az ember nem szokott ismét vágyni.
2021. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első exemmel mi mindenkit egymással csaltunk meg. Attól, hogy már nem illünk össze, a szex felülmúlhatatlan.
2021. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez max azokra igaz akik sosem pihentették a kapcsolatokat és ugráltak rövid idő alatt egyikből a másikba , így ennek zavarában a sok szarból az eggyel jobb szart válasszák de nem feltétlen igaz ez szerintem, az emberek az újhoz vonzódnak mindig.
2021. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!