Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álltál már bele úgy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltál már bele úgy szeretői kapcsolatba, hogy már a legelején tudtad, hogy nem szabadna?

Figyelt kérdés

Nem a szex miatt, hanem mert pl. munkatársad volt és már ismertétek és kedveltétek egymást?

És tudtad, hogy több lesz?

Miért mentél bele mégis, mi lett a vége?


2021. ápr. 2. 15:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
52%

7-es vagyok. Nagyon hosszú lenne leírni. A lényeg elkezdtünk dumálni munkahelyi chaten először szinte mindennap, aztán kevésbé gyakran. Szívtuk egymás vérét, vicceskedésnek indult. Majd a végén már odáig jutottunk, hogy már arról beszélgettünk ki mit szeret a szexben, illetve többször is jelezte, hogy szexelne velem.

Aztán mostanában nem nagyon keres, nem tudom miért. De próbálom úgy felfogni, hogy ez most jó, kerülni kell, be kell fejezni, mielőtt még tényleg bármi lenne belőle. Dióhéjban ennyi kb

2021. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

10/ Értem, oké, de mi van, ha ő többet lát majd bele? Vagy mi van, ha többször összejárunk én meg nem lehetek vele, de mondjuk én fogok többet érezni? Te voltál már így? Hogy zártad le? Én nem akarok itthon balhét, válást semmit.



11. Elég hasonló a történeted. Nekem ő nagyon bejön, egy igazi nő. De érzelmeket nem vihetek bele

2021. ápr. 2. 18:14
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy a kapcsolatod olyan, amilyen. Meg úgy tűnik, hogy gyerek sincs.

Ebben az esetben gondold át, hogy a mostani kapcsolatod milyen. Teljesen függetlenül a másiktól, még ha nehéz is. Akarod te ezt? Jó vele? Akár életed végéig? Tudsz hozzá hűséges maradni?

Azért nehéz elkülöníteni, mert a másik függvényében nézed a mostanit. Új, izgalmas, kíváncsi is vagy... ezt a régi nem tudja megadni, bármilyen jó is legyen.

Csak nehogy belefuss abba a csapdába, hogy a fentieken kívül nem sokat tud nyújtani az új.

Ha a mostani csak amolyan 60%-ban jó és elvagytok, akkor ideje lezárni. Akkor is, ha nem lesz helyette másik (azonnal).

Utána nyugodt szívvel tudsz ismerkedni bárkivel.

2021. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
11. Egyébként te vagy a foglalt vagy ő?
2021. ápr. 2. 18:15
 15/35 anonim ***** válasza:
34%
Csakis szintén fix párkapcsolatban (házas) szeretőd legyen, ha nem akarsz bonyodalmat.
2021. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Ő a foglalt. Plusz van két gyereke. Nekem amúgy csak annyi hiányzik, hogy egyszer felnőtt emberek módjára meg tudjuk besélni. Másrészt amúgy lényegtelen, mert ez az egyetlen megoldás. A felejtés. Legalábbis megpróbálom :(
2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Van gyerek. Pár éves. De nem hiába gondolkoztam most el. Nem akarok bonyodalmat, de mint mondtam ez a nő jön be. Nem szeretőzni akarok mindenáron
2021. ápr. 2. 18:30
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
A 16-os vagyok. Hát.... Én nem tudok jó tanácsot adni. Annyit csak ha nem akarsz bonyodalmat, hagyod. Én ha visszatekerhetném az időt, szóba se állnék vele. Mennyi fájdalomtól megkíméltem volna magam...
2021. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az egészet, jobban jársz. A hűség nem azt jelenti, hogy többé senkihez se vonzódsz. Azt jelenti, hogy ennek ellenére is tudsz nemet mondani. Ha most ebbe belemész, abból jó eséllyel válás lesz.
2021. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

19* Gond, hogy otthon csak elvagyunk régóta. Mondom nem keresek én senkit, most meg pont az a gondom, hogy nagyon is szimpatikus.

Csak hát igazából már otthon is rá gondolok. Már ha így érthető

2021. ápr. 2. 18:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!