Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álltál már bele úgy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltál már bele úgy szeretői kapcsolatba, hogy már a legelején tudtad, hogy nem szabadna?

Figyelt kérdés

Nem a szex miatt, hanem mert pl. munkatársad volt és már ismertétek és kedveltétek egymást?

És tudtad, hogy több lesz?

Miért mentél bele mégis, mi lett a vége?


2021. ápr. 2. 15:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, most azt hiszed menni fog érzelem nélkül de nem fog menni. Előbb utóbb lesznek érzéseid és lehet, hogy nagyon rosszul fogsz kijönni belőle. Semmi sem marad titokban, főleg egy munkahelyen, és ha vége lesz utána ciki lesz egy helyen dolgozni...
2021. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

21

Nem közvetlen munkatárs.

De akkor hagyjam? És ha így meg azt nem tudom meg, hogy mi lenne?

Tudom, hogy baromira gáz, de az eszem nagyobb része egyetért veled mert már ismerem és kedvelem de a másik része meg mint a mágnes.

És ez kölcsönös.

De lehet tényleg nem menne egy alkalom.


Nem akarok kockáztatni

2021. ápr. 2. 22:08
 23/35 anonim ***** válasza:
Te fogod meghozni a döntést,mi csak kívülállóként leírjuk a véleményünket. De én azt gondolom, hogy lehetetlenség érzelem mentesnek lenni. Fejben gondold végig mi az előnye mi a hátránya, mi a lehetséges következmény stb megéri e?!
2021. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

23Igen, tudom, hogy én hozom meg, viszont jól jön némi segítség.

Miből gondolod, hogy teljesen lehetetlen érzelemmentesnek lenni?


Előnye: hát egy ilyen nőt kihagyni...szép, okos, elképesztően vonzó. És egyezik a humorunk, sok közös pontunk van, de mégis mások vagyunk.


Hátránya: bebukás és vagy szenvedés. ha bebukok, akkor nyilván rám rossz világ jön. És/vagy szenvedés. Hát ha mégis továbbgondolja és megbántom, vagy én (is) megkedvelem. Mert mi lesz ha tényleg összepasszolunk az ágyban? De én válni nem fogok tudni és nem is szeretnék

2021. ápr. 2. 23:06
 25/35 anonim ***** válasza:
41%

„[…] ide figyelj, a legenda szerint egyszer Veres Péter hosszú, nyolcoldalas levelet küldött Nagy Lajosnak Szigligetről, az írók alkotóházából. Kedves barátom így meg úgy, hogy szolgál a kedves egészséged, satöbbi, rém cirkalmasan, végre aztán rátér, az a problémája, hogy van ám itt egy nő, egy nőstény, egy sárló kanca, aki nem hagyja őt elmélyülni irodalmi fáradozásaiban, hanem csak döng körülötte, ez ügyben kérne jótanácsot. Mire Lajos a következő választ postázta: bszd meg! […]”


Vámos Miklós: Szenvedélyes emberek, Szépirodalmi Kvk., Budapest, 1985, 269. p.

2021. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Köszi ez most legalább megnevettetett :D
2021. ápr. 2. 23:46
 27/35 anonim ***** válasza:
Látod, te se bonyolítsd túl:)
2021. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Félek, hogy más majd fogja ;)
2021. ápr. 3. 00:23
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnak a férfiak mindig fájdalmat okozni a nekik szimpatikus nőknek? Jól látod már előre, hogy sírás lesz a vége, de nem te fogsz sírni, hanem ő. A nők alapból is nehezebben tudnak érzelmileg távol maradni, leginkább sehogy, max.azt hazudják maguknak is egy darabig. Te meg gyáva vagy kilépni a kapcsolatodból és amíg ő sír, ha vége lesz, te élet tovább a kis családi életed, mintha mi sem történt volna. A házasságod olyan, amilyen, de neked akkor is ott lesz a feleséged, meg a gyereked, aki betölti az érzelmi űrt, neki meg csak az üresség marad.

(Nem én vagyok az erkölcscsősz banya😂)Én simán a tiszta helyzeteket támogatom. Ha nem jó az alapkapcsolat, lehet javítani, vagy válni, de nem kell tönkretenni egy harmadik embert, aki nem tehet erről.(Tudom, ő is akarja, de ő csak a semmi és a szex közül választhat, neked meg van lehetőséged korrekt módon is őt választani.) Egyébként kérdésedre válaszolva, igen, mentem már bele. Mindig én jöttem ki belőle rosszul.

2021. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

29

Köszönöm, ez őszinte volt

Bár a gyerekem valóban kitölt egy jó adag érzelmi űrt, de hogy a feleségem...

De természetesen nem szeretnék senkinek fájdalmat okozni. Pont ezért hezitálok, mert közben meg igen szimpatikus (emberként is)

Lehet, hogy olyat eresztek ki a kezeim közül, ami jó

2021. ápr. 3. 01:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!