Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álltál már bele úgy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltál már bele úgy szeretői kapcsolatba, hogy már a legelején tudtad, hogy nem szabadna?

Figyelt kérdés

Nem a szex miatt, hanem mert pl. munkatársad volt és már ismertétek és kedveltétek egymást?

És tudtad, hogy több lesz?

Miért mentél bele mégis, mi lett a vége?


2021. ápr. 2. 15:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
18%
Szia ! Igen , volt már rá példa :) Munkatars akinek menyasszonya volt , kavargattunk de imadtam minden percet izgalmasak ezek a munkahelyi flörtök . Egyebkent attol függ milyen munkakörben dolgoztok . Mi nem egy emeleten es nem egy pozicioban dolgoztunk . Ti ? Mióta ismered ?
2021. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
47%
Ja , hat vege lett baratok maradtunk amúgy , az evek soran elkopott . Előző voltam .
2021. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Igen. Talán ezért is vonzott annyira.
2021. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Igazából én vagyok a foglalt, vagyis sok éve házas.

Nem szeretném kifejteni honnan ismerem pontosan, még rám ismernének, de munkaféle


De egy negyvenes nő, én pedig a harmincas éveim végén.


Nem kerestem még soha szeretőt, de vele jóban lettünk. Tudjuk hogy izzik a levegő, viszont mivel már sokat beszélgettünk , sajnos meg is kedveltem.



3# Jól jöttél ki belőle?

2021. ápr. 2. 16:13
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok boldogságáért évek szenvedése. Így jöttem ki belőle.
2021. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%

Óvatosan, mert van itt egy erkölcscsősz banya, aki mindjárt offolja a kérdést!


Bár lehet, hogy a szeretőző pasikat jobban eltűri, de a nőket nagyon nyírja.

2021. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk elég durván alakult egy munkatársammal egy évig. Aztán mos inkább már kerülöm. Semmi jóra nem vezetne ez
2021. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

5. Kifejtenéd, hogy mit takar az évek szenvedése? Évekig szeretted? Vagy évekig bünhődtél otthon?


6. Erkölcscsősz banya? :D Kezdek félni :)


7. Mindenki csak rébuszokban beszél. Lehetne tudni, hogy mi történt?



Én egy dolog miatt félek. Nekem van egy kapcsolatom ugye. Olyan, amilyen. Nem kerestem, nem is keresek mást. Viszont most adott a lehetőség, viszont félő, hogy ha már most szimpatizálunk egymással, csak megbánás lesz belőle

2021. ápr. 2. 17:37
 9/35 A kérdező kommentje:
*Megbánás alatt azt értem, hogyha a szex is jó és kedvelem is, nem tudom hogy kezelném, vagy ő hogy kezelné
2021. ápr. 2. 17:38
 10/35 anonim ***** válasza:
42%

Örülj neki, éld meg, és ne bukj le. Ennyi.


40/N

2021. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!