Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít inkább megcsalásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít inkább megcsalásnak? Melyik nagyobb?

Figyelt kérdés

-évek óta tartó szex, de nincsenek érzelmek. akár több nővel is


-egy nővel, de rövid idő és kevés testiség mellett inkább sok beszélgetés, ölelés, csók. Szóval nem feltétlen szexen alapul , viszont vannak becéző szavak és egymásnak öntik ki a szívüket


2021. ápr. 2. 16:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettő undorító, és szakítóok.

Az első azért fájna jobban, mert hosszú időn keresztül hazudott, becsapott, átvert. Lehet, hogy a szeretőt nem szerette, de engem sem, ha képes volt hosszú időn át a másikat kefélgetni, miközben én hazavártam/dolgoztam kettőnkért.

A második azért fájna jobban, mert az egész kapcsolatunkat degradálta, ha egy harmadikhoz futott, és nem hozzám, hogy rendbehozhassuk. Akarná a fene megoldani, miután ő gyáva volt hozzá, és csak fokozta a problémákat.

Mindkét esetben arra megy, amerre lát, vagy én csomagolok és megyek.

2021. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
11. Érthető. De nem szánandóbb? Hogy lehet lelkileg volt elhanyagolva?
2021. ápr. 2. 17:41
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Második nekem rosszabbul esne. Az első egy ösztönlényre utal, olyan emberből pikk-pakk kiábrándulnék. A második opció fájna, ahol érzelmeket táplál egy másik iránt.
2021. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A második fájna jobban, de azt tudnám könnyebben elengedni. Tehát könnyebb lenne tovább lépni.
2021. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14/ Kérlek szépen fejtsd ki, miért könnyebb? Emberként nem utálnád annyira?
2021. ápr. 2. 20:42
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Igaz megcsalás nem volt, de az egyik exem mellettem szeretett bele másba. Azt nem mondom, hogy nem fájt főleg az egómnak, de azt is elfogadtam, hogy a szerelem ilyen. Szóval ott dráma nélkül leültünk, megbeszéltük és elengedtem.

És azóta már a felesége a nő és van gyerekük is.


Szóval nekem lélekben ezt könnyebb lenne feldolgozni, mert nem "lelketlenségből" fakad a dolog. Tudom itt a kérdésben megcsalásról is szó van, de ugyanúgy elengedném a szeretőjéhez, és tudomásul venném, hogy "nem mi voltunk egymásnak az igazi".

2021. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő szakító ok☹️

Az első vmi pszcihés dolog, esetleg önbizalom hiány?

Második, már érzelem.

2021. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

16/ Jaj hát én összetörtem volna a helyedben. Intelligens emberke vagy :)


17/ Érdekes meglátás, én is látok benne ilyet. Hogy pszichés dolog, ha valaki mindig félrejár.

Második...nem tudom mennyire érzelem, de nekem is ez a rosszabb

2021. ápr. 2. 21:34
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából magamra vettem ezt a szemléletmódot, amit úgy lehetne leírni, hogy mindig a nagy egészt nézem és hogy nekem ebben mi a szerepem. Mindenkinek van olyan dolog az életében, amire visszagondol és akkor mennyire fájt vagy bántotta, évekkel később pedig a jelenben már nem is érez semmit ezzel kapcsolatba, vagy rég el is felejtette már. Esetleg pont az a rossz dolog hozott magával valami jót, értékesebbet. Ez is kb ilyen.

A tetejében az én életemben amik úgy igazán megtörtek lelkileg úgy történtek meg velem, hogy észre sem vettem, a pusztítást magamban, csak amikor leértem a lejtő aljára, mert nem volt olyan nyílvánvaló mint mondjuk egy megcsalás.


De ha akkor nem engedem el az exem, és ő ezért nekem nem lesz hálás örökre, akkor soha nem találkozok a férjemmel, mert konkrétan ő hozta be az életembe. Tehát megvolt az oka akkori rossz dolgoknak, de nem mindig látjuk a nagy egészet, úgyhogy ilyenkor csak annyit tudunk tenni, hogy egy lépést eltávolodunk a saját problémáinktól és próbáljuk távolabbról is kiértékelni a helyzetet. Én mindig azt szoktam magamtól kérdezni ilyen krízis helyzetekben, hogy 10 év múlva ez számítani fog vajon? Ha a válasz nem, akkor le tudom csendesíteni az érzelmi viharokat (ja mert amúgy nagyon ráparázós típus vagyok, családi örökség) és majdnem hideg fejjel hozni egy olyan döntést, ami előre is mutathat.

2021. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jó gondolat. De mi van akkor, ha a jelenlegit tartottuk igazinak?
2021. ápr. 2. 22:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!