Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít inkább megcsalásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít inkább megcsalásnak? Melyik nagyobb?

Figyelt kérdés

-évek óta tartó szex, de nincsenek érzelmek. akár több nővel is


-egy nővel, de rövid idő és kevés testiség mellett inkább sok beszélgetés, ölelés, csók. Szóval nem feltétlen szexen alapul , viszont vannak becéző szavak és egymásnak öntik ki a szívüket


2021. ápr. 2. 16:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkettő válóok, de a második jobban fájna. Az elsőnél inkább az zavarna, hogy ismerhettem ennyire félre, mert az ilyen ösztölényektől hányok. A belefektetett X időt sajnálnám. A másodiknál nagyon fájna, hogy ezek szerint nem volt köztünk olyan lelki kapocs, mint én gondoltam. De nem tartanám olyan rossz embernek, mint az elsőt.
2021. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%

Második verzióba " keveredtem" nős pasival.

25 év házasság alatt az utóbbi 10 évben a 3. ilyen kapcsolata voltam.

Én léptem ki, felesége a szakítás után tudta meg a sztorit.

Együtt maradtak.

Van akinek minden belefér, van akinek már egy kis megbotlás is megbocsáthatatlan. Nem vagyunk egyformák.

2021. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

22/ És te hogy kezelted? És a manusz?

Feleségének meg gratulálok hogy olyan emberrel maradt, aki ennyiszer megcsalta...

2021. ápr. 3. 11:09
 24/29 anonim ***** válasza:

#22

Ez fejben kell, hogy eldöntse az ember.

Sorszámot húztam, várható volt, hogy nem fog örökké tartani.

Ő? Vérig volt sérte, hogy elhagytam.

2021. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

22. Oké, értem én hogy kemény vagy :) De gondolom azér nyilván rosszul esett, hiszen fogadtad a kedvességét.

Mindegy nem én dolgom.


De nem értem az ilyen férfiakat. Ha neked hazudott, miért volt vérig sértve. Ha meg egy voltál a sok közül minek ámított. Én egy normális kapcsolatban sem értem hogy hogy lehet ölelni csókolni csak úgy érzések nélkül.


Sokan állítják, hogy direkt hülyít egy megcsaló szeretőt, de én nem tudom valahogy elképzelni, hogy van ilyen pszichopata, aki szándékosan hazudik. Szerintem inkább sodródik az árral, vagy nem tudom

2021. ápr. 3. 11:50
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#20 "De mi van akkor, ha a jelenlegit tartottuk igazinak?"


Azt nem te vagy nem a partnered fogja eldönteni. Csak az idő. Idő fogja igazolni, hogy tényleg ő a társad, tehát ezt sem lehet előre látni. Az első szerelemnél azt hittem ez életem végéig tart. Aztán mégis kidobott, mert talált jobbat. Én szakítás után azt hittem belepusztulok a szomorúságba. Aztán nagy nehezen amikor kikveredtem az érzelmi viharból és elértem, hogy évek múlva ne fájjon az emléke, akkor láttam csak, hogy mennyi olyan dolog volt ami miatt ez sosem volt egy kerek kapcsolat. Csak akkor a szerelem miatt elviseltem bármit amit ő nyújtott és inkább azt mondtam ennek így kell lennie.


Azóta én jobban tartok a "túlhúzott" kapcsolat problémájától. Amikor már nyílvánvaló, hogy nem egyfelé haladtok, nem is tudtok ezzel mit kezdeni, de mégsem léptek ki a kapcsolatból. Akkor már lelkileg nemcsak egymást de magunkat is romboljuk és ezért van az, hogy amikor megismerted még az a levegő is édesebb volt amit kilélegzett és te magadba szívhattad, a kapcsolat végére meg már ránézni sem bírsz. Elveszik minden jó és minden építő dolog amit tőle kaptál vagy tanultál, mert megutálod és ezzel utálat tárgya lesz minden, amit neki köszönhetsz, vagy általa fedeztél fel.

2021. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Jó, azt nem vitatom, hogy nem lehet valakit megutálni, de minél jobban utálod, annál több érzelem köt még hozzá...

Sajnos.

2021. ápr. 3. 16:20
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#22

Igen, rosszul esett, érthetetlen, de minimális veszteséggel akarom a múltat lezárni.

2021. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó meghatározás a túlhúzott kapcsolat.

Az már tényleg szenvedés.

Ott már simán beléphet a 3. akár kisebb, akár nagyobb időre és visszatérünk az eredeti kérdéshez.

2021. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!