Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már olyan kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod, ahol a legszebb, legjobb embernek tartottad a párodat és mégis kiderült, hogy teljesen félreismerted?

Figyelt kérdés

Mi derült ki? Hogyan tudtál túljutni rajta?


Én életem legnagyobb csalódását élem most meg, és nem szeretném kiteregetni, de olyan emberről van szó, aki úgy bánt velem, mint egy hímestojással és ő volt a legjobb, most meg kiderült, hogy hazug, önző alak.

Tudathasadásos dolog, mert egy részem megismert egy olyan embert, aki szerény és kedves és olyan, mint még senki, egy másik részem pedig hányni szeretne tőle


2021. ápr. 2. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Úgy egyszerűbb lenne, ha felvázolnád miről is van szó
2021. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki átesik ezen. De ha nem is mindenki, akkor qrva sokan...
2021. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hogy tudnak egyesek így megvezetni? Úgy értem nem szándékosan, nem színészkedik meg ilyen, de mintha két énje lenne.

Nehéz becsületesnek lenni?

2021. ápr. 2. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nehéz becsületesnek lenni?"

Sokszor nehéz, de egy esetből nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Adj időt magadnak, amennyi kell, lépj tovább és keress egy jobbat. Nem lesz könnyű, de ezen mindenki átesik, ezekből tanulunk, hozzá tartozik az élethez a csalódás és a fájdalom. Pár év múlva már áldani fogod az eget, hogy kiderült mekkora nyomorult volt a mostani párod.

2021. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az exemmel így jártam. Évek után 180 fokos fordulatot vett. Hatalamasat csalódtam. Az egész élete színjáték.
2021. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5/ Becsapott téged?
2021. ápr. 2. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazug és önző? Hogyan változott ekkorát és miért,vagy kiderült róla valami amit másoktól hallottál? Aki tisztel ,becsül és szeret egy királynő ként bánik veled az nem változhat ekkorát hirtelen. Bocsi de csak kíváncsi vagyok hogy mi történt,hogy mi váltja ki egy férfiból ezt, szerintem előtte is ilyen lehetett ,nem tűnt föl?
2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eleinte nem csapott be, csak nem mondott el elég fontos negatív dolgokat... Aztán be is csapott, majdnem meg is csalt. Azon a ponton repítettem. Mostmár az új barátnőt csapja be. :)
2021. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hazudott. Mikor félnivalója volt, mindig hazudott. És úgy tett mintha én emlékeznék rosszul.

Hülyére vett, játszott velem. Nem szándékosan, de olyan gyáva módon.

Szóval az derült ki róla szimplán, hogy a saját érdekei mindig előrébb lesznek és ezért képes az eget lehazudni

2021. ápr. 2. 20:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet nem szándékosan játszani? Mit csinált, miben hazudott pontosan?

Ha gondolod, privátban is megoszthatod.

2021. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!