Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tapasztalatok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok, amikor a szereto beszamol a megcsalt felnek?

Figyelt kérdés
Csak az irjon, aki tett ilyet, illetve neki szamoltak be, hogy mi tortent utanna
2021. ápr. 9. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen szinte sosincs. Érdekes a szerető férfiak mindig tudnak kussolni, a szerető nők ilyenek, hogy szeretnek kiteregetni, kavarni a szart.
2021. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
1-es, ennek nagyon egyszerű oka van, a legtöbb férfi, aki megcsalja a feleségét, a szeretőt úgy hálózza be, hogy azt hazudja, válófélben van vagy már külön élnek. Aztán mikor erre rájön a szerető, akkor kezdődnek a bajok. Talán nyílt lapokkal kéne játszani és nem hazudozni. Ja, hogy akkor alig lenne nő, akit be lehetne fűzni? Van ilyen! 😃
2021. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét fél legyen házas, így nincs mitől félni.
2021. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy örül, mert azt hitte egyedül van a gyanújával - esetleg gázlángoztatva van -, és fellélegzik, hogy nem bolondult meg, épeszű, és az igazság szabaddá teszi, és még sorstársa is van, akivel tudja egyeztetni az infókat, hogyan, miben verte át őket a megcsaló.

Vagy dühös, mert léthazugságban él, aminek a fenntartása veszélybe került. Én mediátorral csináltatnám mai eszem szerint, illetve már kevésbé vagyok megtéveszthető, úgy remélem, így nem kerülnék ilyen helyzetbe, soha nem is volt célom, de így jártam.

2021. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes én nő vagyok, többször voltam szingliként szerető, sosem árultam be senkit. Nem is hülyítettek mondjuk, de őszintén, hát milyen hülye egy nő, aki egy házas férfinak hisz?

Szexre kell, ennyi. Többet érzek, ultimátumot adok. Vagy ő vagy én. Ilyen mondjuk még nem volt, de akkor sem köpném be, csak nem menne simán a szex, és ha a neje mellett maradna, szépen elbúcsúznék. Szóval nem, nem minden nő szarkavaró, pedig volt már egy-két ember, aki megérdemelte volna

2021. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Hát mi nem nagyon szexeltünk. 4-es voltam.
2021. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőnek lenni "bizalmi állás".. Az ilyen kiteregetésnek sosincs jó vége. 1 hajszálnyival nem kerülsz közelebb, sőt, ha szétvered a kapcsolatot is csak te leszel a szemét miatta, bármilyen rossz is az!
2021. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a megcsalt fél nyomozott és lekérte a férje telefonszám listáját. Aztán a messengerébe kutakodott.

Utána engem zaklatott, hogy mi is ez.

Semmit nem mondtam, mert nem akartam a meglévőnél nagyobb bajt kavarni.Tudtam így vége lesz a kellemes kapcsolatnak, nem volt értelme még jobban megnehezíteni a másik életét.

Bánom? Nem. A végén is tudni kell embernek maradni.

2021. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Te vagy a szerető?

Minden megcsalt feleség nevében kérlek mond el!!!

Jogában áll tudnia.

Amikor a férjem csalt nem tudtam róla (persze hogy nem) én megköszöntem volna a szeretőjének ha elmondja.

Mit reagáltam volna nem tudom, de ha ugyanazt a bizonyítékokat mutatja amiket én láttam, hiszek neki. Akkor legalább nem esek teherbe, nem kell a férjemmel maradnom, aki átvert, megalázott.

A gyerek hozzáteszem tervezett volt, sőt férjem jobban akarta, másfél évig próbálkoztunk, közben ő félre járt. Meg akkor is mikor végre sikerült. Szóval minden megcsalt embernek szólni kellene, aki azt mondja ne, annak azt kívánom alázzák meg őt a háta mögött.

2021. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!