Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Keserű kis beszámoló. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keserű kis beszámoló. Van valakinek hasonló tapasztalata? Vagy legalább valami támogató gondolata. Nincs valami jó tanácsotok, amire esetleg nem gondoltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem nem lesz túl hosszú a leírásom.

Én egy immár 26 éves nő vagyok. Túl vagyok 2 kapcsolaton. Az második egy kifejezetten nagyon komoly kapcsolat volt, azért lett vége, mert lekevert nekem egyet. Azon nyomban eldöntöttem a szakítást, annak ellenére hogy szerettem. A pofonon kívül a súlyosbodó össze-nem-illés is alátámasztotta, hogy befejezzük. Pedig már az eljegyzés volt fontolva...

A első kapcsolat nem volt elég hosszú ahhoz, hogy ennyire komolyra forduljon. Azért lett vége, mert megcsalt. Megcsókolt egy idegen lányt.

Én mindig csak komoly kapcsolatot kerestem. Sok férfival volt dolgom, akik kezdeményeztek nálam, akikkel randiztam. De kapcsolatot csak 4 férfivel akartam eddig. Csak 4 olyan férfi volt, akibe beleszerettem. A 4-ből 2-vel, mint az előbb írtam, létre is jött párkapcsolat. Az 1-ikkel a 4-ből azért nem, mert aztán kiderült hogy van neki barátnője, akibe nem igazán szerelmes, de nem hagyja el.

De most a 4. férfi a lényeg. Hozzá kapcsolódik ez a kérdés. Olyan elemi erővel hatott rám, hogy még a másik 3 férfinél, se senkinél nem éreztem ilyet. Ugyanis nem csak külsőre találom nagyon vonzónak, hanem főleg a személyisége, elvei fogtak meg. Hamar éreztem, hogy ő afféle "Igazi" nekem, mert nagyon-nagyon illünk össze. És ezt nem csak én érzem így, ő is.

Csakhogy. Rosszkor ismerkedtünk meg. Ő most elmegy. Itt hagyja kis hazánkat. De nem ám közeli országba, hogy még lenne remény...

Ausztráliába. :'(

Kicsit az ő háttértörténetét is ki kell fejtenem. Mindig is tervezte a külföldöt, elsősorban Ausztráliát. De volt neki egy párja, aki nem akart menni, így pedig eszébe sem jutott elmenni, mert ragaszkodó típus, nem hagyta volna el. Nagyon szerette. De a lány aztán megcsalta, egy másik férfivel randizgatott, megvallotta neki. És ezzel apró darabokra törte a szívét.

Szerelmi csalódásában nem is volt számára kérdés, hogy na most megy ki. Ez egy hosszadalmas procedúra, míg az ember vízumot kap a kenguruk földjére. Mi ennek a procedúrának a vége fele találkoztunk, kb. 1 évvel rá hogy az ő, és 0,5 évvel rá hogy az én komoly kapcsolatom véget ért.

Ő is nagyon-nagyon szeretett volna egy esélyt adni magunknak, mert azt érezte, amit én, hogy most olyasvalakit mutatott be az élet, akivel lenne esély valami nagyon jóra... De ahol tart, onnan nincs visszalépés, még én is azt mondom. Mára már egy hónap sincs hátra, és elindul egy repjárat, ami minket elszakít.

Esküszöm, majd megszakad a szívem.

Távkapcsolat, úgy, hogy a bolygó ellentétes pontjain vagyunk, abszolúte ki van csukva. Felvetődött persze egy dolog, hogy akár... Akár magam is kimehetnék oda, hozzá. Ez egyébként nem teljességgel elképzelhetetlen a távolabbi jövőben, de ez nagyon nem ilyen egyszerű, meg aztán... Na mindegy.

Hát, most kiöntöttem ide a szívem. Biztos közületek is sokaknak volt olyan érzése már, hogy egy nagyon különleges embert ismert meg jobban, aki lelki társ, a kémia nagyon erős, és érzi, tudja, hogy elég jól működnének.

Ő is rosszul éli meg ezt tudom, hogy pont elutazása előtt sodort minket össze a szél. De most ez a helyzet ezzel kell számolnunk. Légyszi írjatok minél többen valami pozitív gondolatot. X_x


2016. nov. 7. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivan? Elemi erővel lekevert és áradozól róla?
2016. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De miért megy ki olyan messzire? Közelebb is lehet új életet kezdeni. Miért nem léphet vissza?

Én biztosan nem gondolkodnék így, ha összefutnék azzal, akivel érzem, hogy ő a végállomás...

2016. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok farok lenni, és sajnállak, de mi az, hogy nincs visszaút? Ha nem megy, akkor kitoloncolják, vagy mi? Nem katona, hogy kitört a háború, és mennie kell. Legalábbis gondolom nem, mert Ausztráliában nincs háború. Viszont nekem az jön le, hogy az előző nő miatt nem ment, most meg megy. Neked nem azt sugallja, hogy nem vagy neki elég fontos? Én voltam már távkapcsolatban. Nem bírtam, 3 hét után mentem hozzá haza, mert nincs olyan munka, ami többet ért volna nekem az én (azóta feleségem) szerelmemnél. Életem legjobb döntése volt, ő ezt boldog élettel és 2 gyerekkel hálálta meg nekem. Szóval nem akarlak elkeseríteni, de ha annyira nagyon fontos lennél neki, akkor nem menne. Legalábbis én 3 hete bírtam. Igaz én mentem, viszont én Ausztriába, 3 hetente jöhettem haza, egyszer hazajöttem, többé nem mentem vissza. 39/F
2016. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy ne add fel! Ha a "sors" úgy akarja, hogy Ti egy pár legyetek, akkor úgy is fog alakulni az életetek! Nem vitatom, hogy irtó nehéz lesz, mert az elejét távkapcsolattal kezdeni, hogy semmi sem volt még köztetek....de próbáljátok meg! Ha fontosak vagytok egymás számára, akkor maradjatok napi kapcsolatban, ez az internet világában elég egyszerű. Ha a "szoros" kapcsolat alábbhagy - mert pl. megismer vkit ott - akkor ez sajnos így alakult. Ha pár hónap után pedig annyira hiányoznátok egymásnak, akkor veszel egy repjegyet a kenguruk földjére :-) Sok sikert kívánok, mert amúgy csodás helyre megy a srác ;-)
2016. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet sajnos.

Ő jól teszi hogy kimegy külföldre, otthon semmi értelme megszakadni, én is kint élek igaz én jóvan közelebb.

Abban is igaza van hogy inkább a terve szerint halad, mert még az sem biztos hogy köztetek működne a dolog. Főleg egy szakítás után, teljesen meg tudom érteni. Annyira bizonytalan ez a párkapcsolatosdi sokszor, hogy az ember már inkább más dolgokat helyez előtérbe. Valószínűsítem azért is fogott meg a személyisége mert komolyabban gondolkodik mint az átlag, ugye nem egyszerű kijutni mint írod, ő mégis elérte ezt.

Olyan ez a dolog hogy valamit valamiért, gondolom ő is tudja hogy külföldön nem valószínú hogy találni fog párt. Viszont szépen meg tudja alapozni az életét, és később még mindig találhat párt ha hazamegy. Jó persze mondhatjuk hogy a pénz nem minden, de még mindig jobb mint egy bizonytalan párkapcsolat, illetve az hogy megcsalják az embert, ami most pl ő benne is egy tüske... Szóval teljesen megértem ha kimegy. Pozitív dolgot nem tudok írni neked, csak azt, hogy bármi lehetséges, és azt hogy nem csak egy igazi van számunkra a világon.

F34

2016. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!