Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes beszámolni a tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beszámolni a tapasztalatokról?

Figyelt kérdés
Tehát érdemes elárulni hogy esetleg tapasztalatlan egy férfi 20as évei elején? Mi a legjobb, elmondani az elején, ha csak kérdezi, eseleg hazudni?! Nyilván az utolsó nem, de na...

2013. ápr. 7. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
kiderül úgyis ne hazudj
2013. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen derül ki első! Vannak, akik ösztönösen jók!
2013. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rosszat is elő lehet adni jól, és az unalmast is szórakoztatóan.

De úgy állsz neki, mintha az derülne ki rólad, hogy kiraboltált egy bankot, és hebegsz habgosz, ahelyett, hogy azt mondanád:

- És amúgy milyenek voltak a kapcsolataid? - így a lány.

- Hát ööö, tudod, az az igazság, hogy nekem még...- hebegsz-habogsz. Ehelyett így is lehetne:

- A nem létezőekre gondolsz? Kifejezetten jók.

Legyél vicces, és nem kell erre ráparázni, mert ez még kiváncsivá is teheti a másikat, hogy manapság erre a legtöbben rágörcsölnek (fiúk,lányok), és te meg ezt egyszerűen mégis képes egy egyszerű állapotként kezelni, tehát elfogadod magad.

Ne hazudj semmiképp, de ha poénnal elütöd ezeket, akkor még nem is biztos, hogy kiderül, mégsem üldözöd el.

2013. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ez a vicc, hogy nem izgat a téma túlzottan, teljesen "logikusnak" tünő, ész érveim vannak, hogy mi miért történt, vagy inkább nem történt. Most ha azt is hozzá teszem, hogy simán megtörténhetett volna már réges régen, csupán én úgy gondoltam, hogy a lány nem tudja igazán mit is ajánlott fel, és fiatal még meg stb... Jajj a jó szívem fog a sírba vinni egyszer... Vagy inkább a kevés eszem, mondhatnák mások, na mind1. Szóval igazából én tudom (vagyis gondolom) magamról, hogy nincs velem igazán nagy baj, az elején még azért nem jöttek össze a dolgok, mert reménytelenül szerelmes tipus lévén ki tartottam 1 melett, aki viszont nem szeretett, aztán meg volt bnőm, de még iszonyat korai stádiumban volt a kapcsolat, meg elég fiatal is volt még, gondoltam hát várjon még, én nem akarok az lenni akit x év mulva szid, hogy nem vele kellett volna, mostanra meg eljutottam odáig, hogy nem is nagyon tudom hogy kell ezt a csajozás témát csinálni... Viszont most kilátásban van valaki, de nem is tudom ehh kicsit összevagyok zavarodva. Na mind1. Asszem nem említem amíg nem terelődik ilyenre a téma.
2013. ápr. 7. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!