Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat az exemmel, ő fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok büszke erre, de sajnos úgy alakult, hogy nem voltam hűséges a jelenlegi barátomhoz, már 3 hónapja összejárok az ex fiúmmal, mivel a párommal nagyon eltérőek az igényeink a szexet illetően. A probléma ott van, hogy az exem meglátott a városban a mostani párommal, azóta fenyegetőzik, hogy szakítsak vele, különben szétküldi mindenkinek a képeim.

2021. ápr. 14. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Kis riherongy...
2021. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A jelenlegi pali a hibás. Milyen férfi mégis az aki nem tud mindent megadni egy nőnek az ágyban? Ez szégyen.
2021. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Eltérő igények vannak, de attól még egyik sem rossz, csak mert nem ugyanazt szeretik és igénylik.

És akkor szerinted rendben van, hogy kérdező félrekefél, ahelyett hogy szakítana vele?

2021. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy rendben van. A boldogság keresésének joga ez.
2021. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Cpt_Obviously ***** válasza:
88%
Mond neki, ha szétküldi a képeket bepereled.
2021. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts,utána meg dobd ki a szeretőt is.Akkor nem lesz mivel zsarolnia.De a mostani sem lehet túl jó.
2021. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!