Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Havonta hányszor csalod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta hányszor csalod a párod? Nehéz alkalmat találni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 19:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem csaltam meg a férjem, ahogyan ő sem engem. Tiszteljük annyira magunkat és egymást, hogy amikor bármi gond van, azt megoldjuk együtt. 24 éve vagyunk együtt 😊
2021. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Mi szakitottunk múlt héten 2 napra, addig 2 sráccal flörtöltem. Azóta és azelőtt sem soha, kivágott volna..
2021. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%
Heti egyszer. Rendszeresen. Fél éve.
2021. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 kriszpo ***** válasza:
89%

A 14-est megértem, de ez mindenkinek a saját dolga. Ha bukik, akkor bukik, véllalja be, legyen bátor!

Egyébként, én (40) még soha nem csaltam meg, pedig a kísértés mindig van és lett volna rá lehetőség is, de szeretem. (Remélem, hogy ő is ugyanígy gondolja :))

2021. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%

Nehéz megoldani, de megoldjuk, havonta legalább 8X-20X.

40N

2021. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%
8X-10X
2021. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Paczalos István ***** válasza:
83%
Lassan egy emberöltő óta együtt vagyok a feleségemmel, és még nem csaltam meg, és eszemben sincs megcsalni. Alkalom és lehetőség pedig volna rá dögivel...
2021. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%

Miért kell lepontozni azt, aki megteszi?

Akkor ennyi erővel aki nem monogám, húzzon le minden hűséges embert?

Elég komoly képmutatás folyik itt úgy nézem.

Aki megteszi, megteszi. Nem mindenkinek való a monogamia, ahogy a poli sem....

2021. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 kriszpo ***** válasza:
82%

Reeses! Nem kell a szívedre venni. Ez itt így megy minden kérdésnél. Én itt még soha nem pontoztam se fel, se le, csak olvasom a kommenteket és mosolygok magamban (bizonyos kérdések és válaszok esetén).

Egyébként, felmerült bennem a kérdés, hogy pl ennél a kérdésnél mi volt a kérdező szándéka: kutatás (szakdolgozat) vagy innen várja a tanácsot, hogy hányszor csalja a párját, hányszor érdemes? Vagy netán a férje/felesége csalja és úgy akarja eldönteni, hogy ha heti 2-nél több akkor szakítson-e vele vagy ez még belefér. :)

2021. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 kriszpo ***** válasza:
56%
Paczalos István erős vagy! Te szereted a feleséged akárcsak én az enyém. A többi meg nem az, de ez legyen az ő bajuk.
2021. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!