Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az egyik este ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az egyik este ugy nyilatkozott hogy mit szólnék ha nem venne ezen tul semmit nekem vagyis venne alkalmakra hanem mindig adna 10ezer ftot havonta! Most k****nak néz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
hát olyasmi!:S
2010. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez avicces.. ha a pénze miatt vagy vele akk már most Ku*va- vagy..
2010. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, de nem teljesen érthető a kérdés!

Eddig mikor vett neked valamit? Csak szülinap, névnap, stb-re, vagy ha szexeltetek? Mert nem mindegy ám!

És együtt éltek vagy külön?

Ha sokat van nálad, lehet, hogy a rezsibe szállna be inkább, mintsem hogy hülyeségekre költse.

Ha meg a szexért kaptál eddig is ajándékot, akkor teljesen mindegy, hogy továbbra is azt ad, vagy pénzt! Mert akkor fizet érte.....

2010. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem párom most karácsony előtt állt elő ezzel az ötlettel (vagyis hogy válasszak vmit,ő meg fizeti),mondván,hogy igy nem vesz nekem olyat ami nem tetszene,meg neki se kell gondolkodnia...

3 hétig engesztelt mire "megbocsátottam"...én nem fogadtam el,ha ajándékozni akar,menejn be ő boltba,vegye meg,készitse el,csomagolja be,menjen el rá ideje...nem a pénze kell,hanem a szerelme..az meg nem x ezret ér...

ő megértette...

(bár én nem feltételezek olyat h k*rvának néz,3 éve együttvagyunk,egyszerüen csak utál vásárolni)

22/L

2010. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na rosszul fogalmaztam!!

Sokszor meglep valamivel!!4éve vagyunk együtt külön élünk és ha érdekel titeket a nemi életem akkor körülbelül 2hónapja nem volt alkalmunk együtt lenni ugy!

Ő ugy mondta ezt is!

Hogy kapsz mindenhónapban 10ezret és akkor azt költsd magadra!Most mert én azt odairtam egyáltalán nem arra gondoltam hogy a kedves válaszoló annak gondolja e mert ha igazi k****nak nézne akkor nem 10ezret adna meg az ut mellé járnék

2010. febr. 9. 11:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem a pénzéért vagyok vele!!!!
2010. febr. 9. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, nekem már az is rosszul esik, ha vesz valamit és hozzáteszi, h nem tudtam mit vegyek.....

szerintem azért az ember ha szeret valakit, akkor "erőltesse" meg magát annyival, h elmegy és vesz neki valami ajándékot......egyébként meg egy 10-es nem egy akkora pénz, h feltűnjön az embernek és általában nem is magára költi,hanem csak úgy elfolyik, de ha venne ezen értéken ajándékot örömet tudna okozni....neki ez nem jó???

2010. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"kapsz minden hónapban 10 ezret, hogy kielégítsd magad, mert nekem úgy nem kellesz" ? ez is benne van a pakliban. remélem nem bántottalak meg a válasszal.
2010. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!