Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságból kikacsintás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságból kikacsintás esetén, egy jó szeretőnek milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 17:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Csinosabb mint a feleség, legalábbis én csak jobbat választottam. Biztos van olyan aki bárkivel
2021. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%
Rugalmas legyen. Millió dologban kell megalkudnia, a követelőzés, hiszti senkinek nem hiányzik. (szerető vagyok)
2021. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nincs elore megirva. Senki sem akar olyan szeretot, aki megy botranyt csinalni, ez az egy biztos.
2021. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%

Sosem tudhatod, mindig kockáztatsz. Én voltam már szerető és egyáltalán nem utaztam botrányra, de azért volt hogy elgurult a gyógyszer és úgy írtam neki este. Ettől függetlenül továbbra is megmaradt a viszony és biztos vagyok benne, hogy ha csak akárki csak szex legyen, nem én lettem volna a befutó. Sok fejfájást okoztam így is, mégis együtt maradtunk sokáig.

De bízott bennem, sosem ártottam volna neki, és kb. minden titkát ismertem.

2021. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

Mondd nem unod még? Hany szeretőt kérdést akarsz még kiírni?


Mert szerinted egy szerető milyen jó tulajdonsággal rendelkezik úgy eleve? Inkább keress magadnak egy normális palit, ne legyél ilyen nyomorék.

2021. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
*hány szeretős
2021. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

15

Te nem unod még, hogy mindig gágogsz?

Mi közöd van hozzá, hogy ki mit kérdez?

Menj és keress magadnak végre egy férfit, vagy olyat, ami jut: nyomokban tartalmazza :D

2021. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Kezdem kitanulni a gyakori sajátságait.


"Sajna" gyorsan peregnek a kérdések. Aki állandóan fenn van a gyakorin, annak "unalmas" az ismétlődő kérdés,


aki meg csak hetente egyszer jön, az nem látja a kérdésemet, mert három nappal később már csak a 14. Oldalon olvasható.

2021. ápr. 17. 17:59
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
18. Nyugodj meg, egy őrült nő grasszál itt minden nap, és ő gyalázkodik minden szeretős kérdésnél. De külön rákeres, majd dühöng. Ez az élete szerencsétlennek :D
2021. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Biztos megcsaltak azért dühöng 😂😂😂
2021. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!