Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők ill. megcsalók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők ill. megcsalók, voltatok már így?

Figyelt kérdés

Hogy tényleg be akartátok fejezni, és tényleg le akartátok zárni, de mikor mégis találkoztatok (akár szakításkor, hogy átbeszéljétek, vagy más miatt (munka, közös ismerős stb)) akkor ugyanott folytatódott?

Hogy kettesben maradtatok és megint lefeküdtél vele?

Úgy értem, hogy hiába tudtad előtte, hogy nem szabad, az illető mellett elveszted a kontrollt.


Mindkét fél történetére kíváncsi vagyok.


2021. ápr. 16. 19:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
.,,
2021. ápr. 16. 22:33
 2/15 anonim ***** válasza:

Jelen!


1,5 év alatt,megszámolni nem tudom hányszor döntöttük el,hogy na majd most befejezzük.

Soha nem sikerült.

Amint záródott az ajtó,kapcsolt ki az ész...

Most ott tartunk,hogy csak azért nem találkozunk,mert én minden módon kerülöm...

2021. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2

Te melyik fél vagy?

Hogy tudod kerülni?

2021. ápr. 17. 11:24
 4/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok/voltam a szerető (30/Nő),ő 40.

Abban a városban dolgozik,ahol én lakok.

Minden nap belefuthatnék,de nem megyek olyan helyre,ahol erre megvan az esély.

Illetve sehol nem keresem,semmilyen formában.

2021. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Plusz info,hogy ő ki is jelentette,a mi kapcsolatunkból ő nem tud és nem is akar kilépni.

Így rajtam állt,meddig tart.Szinte mindent tudtam róla.

Elég volt valahol összefutnunk és meglátni egymást,vagy az egyikünk tört meg vagy a másik.Most február vége óta nem láttam,így azt mondom könnyebb...

2021. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5

Totál megértelek. Nem zavar, hogy nem dönt?

2021. ápr. 17. 19:34
 7/15 anonim ***** válasza:

Eleinte türelmes voltam,nálunk több dologból állt,miért nem lépett.(Privátban szívesen elmesélem.)

De ez a türelem 1,5 év után elfogyott és a bizalom is megingott a részemről,iránta.

Már szerintem elég sokan is sejtették,hogy mi volt köztünk.Végig rettenetesen hullámzó volt a kapcsolatunk,rengeteg féltékenységgel,vitával a részéről(nem volt oka,mindenkire féltékeny volt,aki a közelemben volt.)

Volt sírás...vita,düh...amikor már kezdtem belátni,hogy ez nekem nem megy,de szerintem nem gondolta,hogy valaha lezárom.Ha elfáradtam,két kézzel kapott utánam,mentem volna már korábban,ha hagyott volna.

Hiányzik,de már felőrölt az egész helyzet és muszáj volt magamat helyeznem első helyre.

Nem mondom,hogy jobb így.Könnyebbnek,könnyebb hogy nincs semmiféle kommunikáció.Az pedig a jövő zenéje,hogy mikor,hol fogunk újra találkozni és ez hogyan hat majd ránk.

Egyébként volt már egy nagyobb szünet,akkor szintén én sokalltam be.Akkor 2 hónapig hírzárlat volt...végül egy véletlen folytán futottunk össze.Ott folytatódott sajnos minden,ahol abbahagytuk.

De köztünk borzasztó nagy vonzalom és összhang volt.



Ti?

Te melyik fél vagy?Mióta tart?Ki nem lép?

2021. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én te vagyok :)

Egyikőnk sem lép jó ideje. De jobb is így . Felőrlődtem.

Elmegy, visszajön , ellök, visszahúz.

És tudod mi a vicc?

Hogy ő futott el és mai napig nem tudom, hogy most azért mert rájött, hogy a feleségét szereti és semmit sem jelentettem, vagy pont fordítva.


Végig úgy játszott, hogy ne tudhassam mi van. Én meg már a nejét is megsajnáltam.

Tudod ezt sem lehet ám büntetlenül csinálni.

Játszmázni.

Ilyen jó velem, olyan jó velem, jaj bocsánat, nem is tudom mit akartam. Ja téged akarlak, ja mégsem.

Szerintem még ő sem tudja. De én meg ezt meguntam. Fáj, rossz, de most ha felbukkanna mennék hányni az idegtől

Ha csak szex lett volna és nem lett volna benne semmi más, érted? Semmi beszélgetés, bújás, lopott csók


Hát kb :)

2021. ápr. 18. 00:34
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a pasi zárta volna le, akkor is lehetett volna folytatni?

Bár szakítani én szakítottam, de már most visszakoznék, de nem a szex miatt.

2021. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9 Ezt kifejtenéd?
2021. ápr. 19. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!