Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek valaha is elhagyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha is elhagyja a barátnőjét? Vagy csak átver?

Figyelt kérdés

Fél éve az egyik ismerősöm pasijával a facebookon összekeveredtünk. Elkezdte a képeim lájkolni. Ráírtam és így kezdődött a "szerelmünk". Azt mondta rossz a kapcsolata a barátnőjével, a csaj megis csalta tán.(több mint 6 éve járnak, együtt is élnek már több éve.)

Nekem a srác nagyon tetszik, szerelmes vagyok, de még komolyabb nem történt, csak csók meg ölelés. Az elején megmondtam míg van barátnője nem fekszem le vele. Plusz általában egy kis régi lakásban talizunk, amit felújítanak és hamarosan kiadják. Ha hív én megyek a lakásba. De ő sose jön el hozzám, vagy nem megyünk el közösen sehova.

Pár hetet adtam neki, hogy lezárja a barátnőjével.

A barátnőjével ismerjük egymást, és kb egy hónapja kibukott hogy találkozgatunk. Én titkon reméltem hogy na végre szakítanak, de írt egy üzenetet amiben nevetségesnek állított be hogy mit akarok én a pasijától. Meg h ők jól megvannak és hogy nem igazán tart tőlem mert hogy nem vagyok neki vetélytárs.

Tény, hogy ő szép csaj, én moletebb 85 kilós vagyok. Ő vékonyabb 60 kilós csaj de akkor is. Szarul érzem, hogy ezeket írta, meg őszintén nem tudom lesz-e ebből a dologból köztem meg a srác közt valaha is valami?!

Eddig nekem egy fiúm volt tavaly vele vesztettem el, barátnőim se nagyon vannak. Így tanácsot nem nagyon tudok kérni. Unokatesóm segít csak, szerinte engem szeret, és hogy nyomuljak majd elhagyja miattam a barátnőjét.

Köszönöm a válaszokat. 22 L


2021. ápr. 18. 00:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarta volna hagyni a barátnőjét, mar elhagyta volna. Nincs gyerekük, nem házasok. Az igazsag az, hogy egyikőtöket sem szeret, csak élvezi hogy két nője van egyszerre.
2021. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%

"Azt mondta rossz a kapcsolata a barátnőjével"


Az összes ezt mondja.


Tartsd már magad többre, főleg 33 évesen, hogy nem mész bele egy kevés lyrn megalázó kavarásba.

2021. ápr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
98%
Átver! Ne legyél ennyire naív! Ha sz@r a kapcsolata, akkor lépjen le előbb, majd utána lehet ismerkedni. Ez egy szélhámos, te meg bedőlsz a mesének, hogy a barátnője gonosz vele...na persze...
2021. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%

Hát csajszi, te be vagy etetve rendesen. Nem véletlenül nem mentek sehova. Annyira nem lehet rossz a kapcsolatuk, ha eltelt fél év és még mindig vele van. Sőt, most amikor a barátnője tudomást szerzett rólad, ott volt a lehetősége, hogy szakítson vele, de nem tette.

Amúgy is, mit vársz egy olyan embertől, aki a párja mellett másokkal ismerkedik?

Nézd, a lehető legjobb az lenne, ha kiadnád az útját ennek a jó madárnak.

2021. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
83%

Annyira nem lehet rossz a kapcsolatuk, ha eltelt fél év és még mindig vele van. Sőt, most amikor a barátnője tudomást szerzett rólad, ott volt a lehetősége, hogy szakítson vele, de nem tette.


Hát attól még, hogy szerencsétlen kérdező be lett etetve, a csaja sem értékeli túl magát, és a pasi is kb. két bites. De ezen az alapon valóban összeillenek :D

2021. ápr. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ha lesz egy normális párod,majd rájössz,hogy a szerelem nem olyan ,mint amit most annak hiszel.

Aki két embert ennyire hülyének néz,abba nem sok tisztesség szorult.

Hagyd a fenébe!

Az a legjobb amit tehetsz.

2021. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
41%
Csak hülyít téged. Inkább a saját szinteden lévő pasikkal foglalkozz, közöttük biztosan van olyan, akit komolyan érdekelsz.
2021. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
90%

Ebből annyi lesz, hogy néha titokban dugtok, te szenvedsz, megalázod magad, aztán a srác rádun és kitesz. Közben esetleg végignézheted, hogy elveszi.

Így jár az, aki kikezd az ismerőse párjával. Megérdemled.

2021. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Hát még reménykedem hogy hátha szakít vele heteken belül.

Viszont az szarul esik még mindig, hogy az csaj szerint én nem tudom elvenni tőle a barátját, meg hogy nem vagyok vetélytársa.

Nagyon szeretem a srácot. Más normális pasi meg nem írogat.

2021. ápr. 18. 08:16
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az a szeretet, hogy ő füttyent, te meg rohansz az ő lakásukba? Hogy fél év alatt hetyegett mindkettőtökkel? Hogy nem bír szakítani a csajával? Nyisd már ki a szemed. Te csak egy B terv vagy. Semmi más.

Te nyugodt tudnál lenni, ha összejönnétek, hogy nem környékez meg más csajt, annak tudatában, hogy téged fél éve hülyít?

Keresd már meg a tartásod és az önbecsülésed. Aztán tiltsd le mindenhol. Soha nem becsülne.

2021. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!