Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van bármiféle reális esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármiféle reális esélye annak, hogy egy tapasztalatlan, 32 éves férfinak valaha barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A tapasztalatlan 32 éves férfi tesz bármit a siker érdekében vagy csak ül és reménykedik?
2020. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem, főleg, hogy ez egy PUA trükk. Senki nem fog rád írni, hogy szívesen lecumizna.
2020. jún. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Nincs, hacsak nem vagy nagyon gazdag.
2020. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem esély mindig van. Csak tenni kell érte, azért anyuka pincéjéből netezgetve értelemszerűen kevesebb a lehetőség, mint folyamatosan programokra, eseményekre eljárni, társas hobbiban részt venni, online társkeresőkön aktívnak lenni, stb. Szóval hajrá!
2020. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
A gép elött sóhajtozva nincs.
2020. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
31 évesen ugyanez a helyzet nálam is. Ráadásképpen most még a munkámat is elvesztettem. :) Pénzorientált korcs világ.
2020. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Nincs és ne is kezdeményezz, ne örökítsd tovább a hibás genetikádat.
2020. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Van de akkor szedd össze magadat ! :)
2020. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Sose késő, ez nem lóverseny, hiába próbálják annak beállítani. Ne kovácsolj a tapasztalatlanságból identitást! Nem "tapasztalatlan" vagy, ez csak egy állapot, nyílvánvalóan ennél összetettebb a személyiséged.
2020. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindenre van csak lehet hogy extrém kicsi.

Mielőtt az exemmel annó összejöttem szűz voltam, soha nem smároltam senkivel és még egy nyamvadt randim sem volt. Egyetlen egy béna próbálkozáson kívül tényleg szinte semmi közöm nem volt a nőkhöz.

Aztán jött egy csaj akinek nagyon megtetszettem, ő is kezdeményezett először, majd összejöttünk és 3 évig voltunk együtt.

Szóval semmi sem lehetetlen csak szerencse kell leginkább a dologhoz. Hogy jókor legyél jó helyen és találkozz olyasvalakivel akit érdekelsz és téged is érdekel.

2020. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!