Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak? Ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Ezek annak számítanak?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít ha a párom olyan lánnyal beszélget aki iránt érzett valamit korábban? Találkoznak, telefonálgatnak, írkálnak egymásnak (A beszélgetéseket törli) rá kérdeztem nála azt mondta hogy csak haverok nincs semmi bele képzelem. Egy közös ismerős elmondta hogy valami volt közöttük. A lány egyébként ‘elég népszerű a férfi társaságokba’. Ezek után kértem hogy inkább hanyagolja.. Nem vagyok féltékeny típus! ha bemutat neki vagy mesél róla hogy tudjam van lány haverja elfogadom de így ..... ráadásul nekem a fiú ismerősöket, haverokat mindet töröltetni akarta és részletesen be kellett róluk számolnom ki-ki honnan/ mi volt köztünk.


25L


2021. ápr. 20. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell, hogy a lánnyal intim beszélgetés legyen, mert már az érzelmi megcsalás hogy vele akar beszélgetni . Hidd el tudom

Van egy srác aki ezer éve nem tud egyszerűen elengedni

És ez idő alatt megházasodott.

Nem nincs semmi köztünk nem is lesz és pont beéri hogy néha beszélget velem, de mindketten tudjuk, hogy ez neki nem sima bájcsevely. Sajnálom is , mert 15 év alatt nem tudott elengedni.


Miért nem bizalomgerjesztő a nő külseje?

2021. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Még mielőtt vki belekötne. Szóval vannak exek akikkel az ember szívesen beszél, és teljesen természetes, hogy a párja is így van, de ehhez tudni kell, hogy mit is jelentett



Személy szerint én senkitől sem tiltanám, mert 1. nincs jogom, nem a tulajdonom , 2. ha tudnám, hogy vkihez így kötődik még, bele sem kezdek

2021. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem igen. Mivel foglalkoztatja a csaj ezért ha módja lesz élesben is megtörténhet.


Ha gondolod írj 40f

2021. ápr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem alapvetően semmi fura nem lenne benne, ha nem törölné az üzeneteket. Így viszont gyanús.
2021. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!