Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A flört megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flört megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy a barátnőm flörtölget más pasikkal. Ez megcsalásnak számít?
2021. febr. 13. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy kapcsolat két embertől függ. Ha megcsalásnak érzed amit a párod csinál, akkor teljesen mindegy más mit gondol, vele kell megbeszélned, ha zavar. Majd reakciójától függően döntést hozni.
2021. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem számít annak. Ettől te jobban érzed magad?


Az számít megcsalásnak, amit ti annak ítéltek. Ha rosszul esik, akkor beszéld meg a barátnőddel, hogy téged ez zavar. Ne mások véleménye alapján döntsd el.

2021. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Fegyvert fogni egy emberre gyilkosságnak számít?

Nem, de onnan már csak egy lépés.

2021. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem megcsalás. Magadba kéne nézni miért nem vagy elég.
2021. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Nekem csak annyit jelent hogy nyitott a masik másokra.

Nekem mindig azok az exeim voltak csak ilyenek akik aztán szakitottak késobb, azokra meg nem volt jellemző, akik mellettem döntöttek es en szakitottam.


Jelenleg szeretőm van és még ő is megtisztel annyival, hogy mellettem ha vagyunk is valahol (nincs senkije amugy)nem masok után sereg forog meg nyáladzik.

2021. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, én annyi pénzel gazdálkodom amennyit keresek...nem kaszinózom, így nem remélek több pénzt, de nem is veszítem el azt amiért megdolgoztam.

Bocsi, h anyagiakra egyszerűsítettem le, de ez a kockázatról szól..Ha te ettől rosszul érzed magad mikor tükörbe nézel, akkor cselekedned kell szerintem.

2021. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem megcsalás de vannak különbségek és szintek.



Mert nem mindegy hogy valakinek konkrét célja van ezzel, vagyis hogy megcsalja a párját, vagy nem.



Valaki csak szórakozásból csinálja, viccből, valakinek ilyen az alaptermészete, valaki csak önbizalomnövelésből csinálja.

Én azt gondolom hogy van az a szintű flört ami belefér, ha nem konkrét megcsalás céljából történik.

2021. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nálam a mással szerelem alapú gyerekvállalás se számít megcsalásnak.
2021. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Valami hiányzik neki a kapcsolatotokból illetve önbizalom- esetleg szeretethiányos. Ez utóbbival nem tudsz mit kezdeni sajnos úgyhogy én átértékelném a helyedben a kapcsolatotokat. Itt már méltóság kérdése a folytatás.
2021. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

Azta de nagyot a 8.!

Nálam ez nagyon ütött most :)

Milyen kincset erő gondolatokat tanul itt az ember!:)

2021. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!