Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexpartner mellett randizgattok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner mellett randizgattok?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz szól a kérdés, akik jelenleg szexkapcsolatban vannak, vagy voltak. Ti hogy egyeztetek meg, randizni szabadott egymás mellett, vagy be sem avattátok az ilyen dolgokba a másikat? És ha randiztatok nem éreztétek becsapásnak, hogy van szexpartneretek? Vagy úgy voltatok vele, hogy első randin még nem tartoztok egymásnak semmivel?

2021. jan. 6. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Túlzás, hogy randizgatok, de nem akadály az ismerkedésben a szexkapcsolat.
2021. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Szexkapcsolat során nem találkozok mással.
2021. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Belefér, a szexkapcsolat nem őrök hűségről szól.
2021. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Én randiztam szexkapcsolat mellett, lelkiismeret furdalásom volt miatta pedig tudtam, hogy az új partnernek még nem tartozom számadással, a szexpartneremmel már tisztáztuk a szabályokat. De ettől független nem nagyon jött úgy össze semmi, végül véget vetettem a szexkapcsolatnak és utána már szabadabban ismerkedtem. Bár kb. fél év lett a korona miatt mire találtam mást XD
2021. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem és nem azért, mert tekintettel akarok lenni egy olyan kapcsolatra, amit inkább tekintek ingyenes szolgáltatásnak, hanem azért, mert szeretnék az első pillanattól tisztelettel viszonyulni ahhoz, aki többre méltat dugogatásnál.
2021. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Én randizgattam, a szexpartnerem tudott is róla, egy-két randi után meg nem gondolom, hogy elvárás lenne a kizárólagosság.
2021. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen.
2021. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!