Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kicsit hosszabb lesz remélem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszabb lesz remélem el fogjátok olvasni.... mert nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott hogy van egy 6 éves lányom . A férjemmel aki a gyermek apja vele lassan 9 éve vagyunk együtt.nagy a kor különbség 10 év. Kb 5 évig jól meg voltunk. De az utóbbi 4 évben a sex teljesen tönkrement. Kb 6 hónapja voltunk együtt utoljára.. akkor is kb 5 perc volt ( Mindig is gyorsan elment de legalább próbálkozott másképp). De mostmár semmi. Szeretem ő a férjem a gyermekem édes apja. Egy szavam sem lehet de ! Csak a bejárónőjének érzem magam semmi másnak. És konkrétan úgy is kezel. És ebbe bele untam. Meg ismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval .. szinte érzem hogy kezdek bele szeretni. Benne minden meg van. Ami eddig hiányzott és több is . Szöges ellentéte a férjemnek... Vidám ambiciózus stb... És nem tudom el dönteni mi legyen velem.. Éljem tovább egy sótlan emberrel az életemet akivel jól meg vagyunk mint lakó társak. Vagy próbáljak ki valami újat... Nyilván itt a gyermekekre is gondolnom kell. És persze neki az apja lenne a legjobb.. de akkor meg én fogok bele rokkani lassan.. ti mit tennétek a helyembe??

2021. ápr. 22. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Hűha, először szerintem le kéne ülni beszélni a férjeddel. Mitől alakulhattak így a dolgok stb.
2021. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Okos nő ezért nem házasodik és ezért nem szül.
2021. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Első körben üljetek le és beszéljétek meg, hátha menthető a dolog. Ha mégsem vagy ha már próbáltál vele erről beszélni és nincs változás, akkor marad a válás.
2021. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Nincs mindenre jó megoldás. Két rossz közül tudsz választani. Válaszd azt amelyik szerinted kevésbé rossz.
2021. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Olyan szomorú mindig ezt olvasni. Egy tönkrement házasságban felbukkan egy új fél, aki persze annyira izgalmas, érdekes, jófej, törődő, stb. Összejönnek, utána nyilván ő sem lesz tökéletes, megint tönkremegy az egész, megint felbukkan valaki..

Ne értsd félre, nem bírálni akarlak, csak ez tényleg egy ördögi körnek tűnik.


Mi történt 5 év után? Már akkor meg kellett volna próbálni megoldani és megbeszélni.

Én csak akkor kezdenék bármit is az új sráccal, ha biztos lennék benne, hogy nem csak 2-3 hónapos kaland lesz, mert ezeknek valóban nem jó kitenni a gyerekeket. És persze szólj a férjednek róla, hogy most mi legyen, ne csald meg.

2021. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen ezt mi felejtettem nagyon sokat beszélgettünk erről. Változott kb 1 hétig jó volt. Szex akkor sem volt köztük. A gyerek érdekeit néztük mindig is ő az első számomra. De így meg nekem rosz..
2021. ápr. 22. 12:30
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Arra ne vegyél mérget, hogy az a kedves fiú többet akar, mint szex. Mondjuk egy gyorstüzelőtől én is menekülnék.
2021. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Fiú vagyok. Biztos váltanék, ha anyagilag megtehetem, és oké lenne. Sokkal jobb egy potenciális boldog párkapcsolat, mint egy ismert semmilyen kapcsolat. És ne hagyd magad meggyőzni a férjed által. Eddig sem változtatott, pedig beszéltetek már róla. Ha a másik fiúban minden megvan, használd ki a lehetőséget és élj vele szerintem.
2021. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Én 4 évig kínlódtam a férjemmel. Szex se volt. Elváltunk. Hidd el nem éri meg a szenvedés...
2021. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A nyitott kapcsolat nem opció?
2021. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!