Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kicsit hosszabb lesz remélem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszabb lesz remélem el fogjátok olvasni.... mert nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott hogy van egy 6 éves lányom . A férjemmel aki a gyermek apja vele lassan 9 éve vagyunk együtt.nagy a kor különbség 10 év. Kb 5 évig jól meg voltunk. De az utóbbi 4 évben a sex teljesen tönkrement. Kb 6 hónapja voltunk együtt utoljára.. akkor is kb 5 perc volt ( Mindig is gyorsan elment de legalább próbálkozott másképp). De mostmár semmi. Szeretem ő a férjem a gyermekem édes apja. Egy szavam sem lehet de ! Csak a bejárónőjének érzem magam semmi másnak. És konkrétan úgy is kezel. És ebbe bele untam. Meg ismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval .. szinte érzem hogy kezdek bele szeretni. Benne minden meg van. Ami eddig hiányzott és több is . Szöges ellentéte a férjemnek... Vidám ambiciózus stb... És nem tudom el dönteni mi legyen velem.. Éljem tovább egy sótlan emberrel az életemet akivel jól meg vagyunk mint lakó társak. Vagy próbáljak ki valami újat... Nyilván itt a gyermekekre is gondolnom kell. És persze neki az apja lenne a legjobb.. de akkor meg én fogok bele rokkani lassan.. ti mit tennétek a helyembe??

2021. ápr. 22. 11:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Én lépnék az újba. A gyereknek attól nem lesz semmi baja, hogy elváltok. Én is mozaik családba nőttem fel és többet nyertem az élettől pl. volt 4 nagymamám. Egy mostoha anyám aki jelenleg jobban támogat mint a sajátom (gyereket várok).


Csak arra figyelj, hogy a férfiről bizonyosodj meg, hogy nemcsak fellángolás. De megérdemelsz egy boldog életet te is. Meg a férjed is. Ez így semmi.

2021. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Aztán majd a vidám ambíciózus meg lép tovább is..
2021. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne emiatt a fiúcska miatt akarj lépni.
2021. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

"Egy tönkrement házasságban felbukkan egy új fél, aki persze annyira izgalmas, érdekes, jófej, törődő, stb. Összejönnek, utána nyilván ő sem lesz tökéletes, megint tönkremegy az egész, megint felbukkan valaki"


Csókolom ez egy svéd statisztika lenne?

Mert én mintha látnék pár sikeres második kapcsolatot/házasságot.

Érdekes, ha valaki öt év kapcsolat után szakít senki sem mondja hogy maradj együtt örökre mert egyszer...


Nem minden, sőt sok házasság nem működik. El kell ezt is fogadni. És igen, lehet, hogy a következő kapcsolat sem szól örökre (lehet nem biztos) DE egy tuti. Lesz akkor 2-3-5 -15 szép év. Nem mindegy? Inkább nyüglődjek egy rossz házasságban, mert rossz döntést hoztam anno?


Hagyjuk már. Elváltam, és kérem a 2-3-5-15 szép évemet, vagy amennyi jut, de addig szeretnék boldog lenni és nem egy langyos kád fosban üldögélni.


Tojni rá kinek a hibája. Nem megy, el kell engedni

2021. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyébként abban azért igaza van itt azoknak akik azt írják magad miatt válts. Merj egyedül lenni. És ne azért maradj, mert a másik mégsem jön össze. Ott nagyon tiszteletlen lennél a pároddal mert szamárként kezelnéd
2021. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana magadba nézni, hogy neked milyen részed volt abban, hogy a férjed ilyenné "vált". A lényeg, hogy tanulj ebből a kapcsolatból - akkor is ha megpróbálod helyrehozni (ami csak önkritikával és közös munkával lesz lehetséges), de akkor is ha tovább mész új kapcsolatba kezdesz- Különben nagy az esélye, hogy ugyan oda jutsz.


A 14- féle megközelítés részben álmodozás a "jó" partner megtalálásáról, akivel készen kapod a működő kpacsolatot, másrészt helyben toporgásba ragadás az időszakos élvezetekért cserébe. Nekem ez nem volna opció.

2021. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 1Léna ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!

Nem így tervezted a házasságot. Nem számítottál ilyen problémára.

A házasságotok állapota kettőtökön múlik.

Amikor kilátásban van számodra egy új kapcsolat ami izgalmas onnan már nehezebb a problémásat megjavítani.

A helyreállításhoz változtatás kell. Olyan ami egyetértéssel születik. A hosszútávú kapcsolatokban szükségesek a megújjulások. Meg vizsgálhatod azt is, hogy a párod milyen szeretetet, elismerést kap tőled. Nem vitatom, hogy kiszolgálod, és ez fárasztó. De egy család működése szempontjából a párkapcsolatod jó működése az elsődleges, a kettőtök közös vállalása a gyermek felnevelése amiben partnerek vagytok.

2021. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Bejárónő? Hm. Mi pasik sajnos hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy a csajoknak merőben más a lelkiviláguk, mint a miénk, és hogy ezt nekünk külön meg kell tanulnunk, mert különben bukik a mutatvány. Hiszen egy férj rendkívül hátrányos helyzetben van az új udvarlóhoz képest. A férjet láttad már borostásan, kócosan, betegen, másnaposan, rosszkedvűen, emberevő hangulatban, kiábrándultan, stresszesen, mindenhogy. Szagoltad már három tányér babgulyás után, vagy csatakosra izzadt pólóban. Az udvarló meg igyekszik csak a szebbik arcát mutatni, s ez így természetes.

Persze ne hidd, hogy akármiről is le akarlak beszélni. Itt nem mi, hanem te fogsz dönteni. Rosszul dönteni, mert ebben a helyzetben csak rossz döntés létezik. Ha lépsz, most bánod meg, ha nem lépsz egész életedben bánni fogod.

Ami a gyerkőcöt illeti, hidd el, jobb neki egy boldog idegen, mint a boldogtalan apa jelenléte.

Persz

2021. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én biztosan még egyszer beszélnék a férjemmel, megpróbálnám még egyszer helyrehozni,akár terápiás segítővel is, tahát adnék még egy esélyt a házasságomnak. De ha nem működik a dolog, akkor válnék. Viszont nem a mostani fiú miatt válnék, hanem magam miatt. És ha a válás lebonyolódott és a fiú még megvan, akkor boldogan a nyakába borulnék, ha ő is akarná hosszú távon. Ha meg nem akarja, akkor sincs baj, nagy a világ, Te szabad vagy egy 7-8 éves gyerekkel, előtted az élet. Ügyes légy!
2021. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!