Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt már megcsalásnak vennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt már megcsalásnak vennétek, ha a párotok viszonylag gyakran beszélgetne egy ellenkező nemű ismerősével/szaktársával/osztálytársával/kollégájá val messengeren és webkamerán?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ekkora bajok azért nincsenek a toronyban :D
2021. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Amennyire tudom olyan 'vegyes jellegű', tehát sokat beszélnek egyetemi dolgokról, de magánügyekről is, pl valamelyik nap 4-5 órát is beszélgettek webcamen
2021. ápr. 22. 19:21
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Engem nagyon bánt. Volt egy csaj akivel írogatott, én meg ráírtam a csaj barátjára, azóta nem írogatnak.. de most felbukkant egy másik akivel írogat :(

Ebből azt látom, hogy kevés vagyok neki.. reggel elköltözöm :(

Szivecskéztek.. véletlen rajta hagyta a hangot... Szíven szúrás volt, de legalább így tudom, hogy semmi értelme vele maradni...

2021. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Náluk ilyen szivecske nem volt, csak hallottam hogy nagyon jól elbeszélgettek, meg röhögcséltek :/
2021. ápr. 22. 19:35
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi már lehet problémás, ez napi 4-5 órán keresztül bőven túlmutat az együtt dolgozáson.
2021. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De ez eddig még csak egyszer volt
2021. ápr. 22. 20:06
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az megint más ha valaki jól elröhöcstél valakivel, vagyh a napi szinten beszélnek 4-5 órát. Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, olyan is van hogy beszélek velük 4-5 órát, bár én csak írásban, viszont utána van hogy hetekig, hónapokig egy szót se beszélünk. Szóval ez erősen szituáció függő.
2021. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Engem zavarna.
2021. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

alapból nem zavarna, viszont az már igen, ha bárkivel is 4-5 órát beszélgetne, mikor én is ott vagyok.

Jómagam már ezer éve házas és férjem van, nem barátom, idős is az anyukája, de nagyon jóban vannak, sokat is beszélnek, de még vele sem traccsol sosem 4-5 órát ha ott vagyok, ahogy a legjobb barátaival sem.

Én sem vonulok el barátokkal chatelni, mikor otthon van, ha úgy adódik és jön egy hívás is max fél óra, ha rég beszéltem az illetővel, de ezer éve gyütt élve sem töltenék mellette 5 órát mással beszélgetve, mert bunkóság.

Mindkettőnknek van bőven énideje, lerendezzük akkor a barátokat, nem fog egyikünk sem elvonulni chatelgetni senkivel, miközben ott a másik valahol és hallgathatja 4-5 órán keresztül, ahogy jól szórakozunk.

Nettó bunkóság és tiszteletlen a másikkal szemben.

Pont tegnap találkozott a férjem a legjobb barátjával, órákat együtt töltöttek délután, 8 után ért haza. Ez teljesen természetes és az is, hogy nem mentem vele, nem lógtam a nyakán, de nem is mellettem csücsülve cseverészertt vele a neten 5 órát, pedig barátok üszkve 30 éve.

2021. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én támogatnám is benne, mert izgat a dolog :)
2023. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!