Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy régi ismerősöm szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi ismerősöm szeretne tőlem gyereket, mert a párja nem akar... Én is szeretnék már, de a párom szintén (még) nem akar... Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Régi ismerős (jóban voltunk, de nem volt köztünk semmi), most 8 év után véletlenül összefutottunk, szóba kerül kivel mi van, és említette, hogy szívesen összehozna velem egy gyereket...


Mindketten jó párkapcsoaltban vagyunk, de egyikünk párja sem szeretne (még) gyereket... szóval most így kicsit elgondolkodtam a dolgon, hogy mi lenne, ha "becsúszna" egy terhesség...


Ti mit tennétek a helyemben?

Mindketten 31 évesek vagyunk.


2021. ápr. 22. 20:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább annak a jele, hogy egy ordas nagy kamut olvasunk.
2021. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Furi ez pizsikérdésnek.
2021. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ez a kedves ismerős csak meg akar fektetni? 😃
2021. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nokent mondom a vilagon a legmocskosabb dolog amikor egy no keszakarva atver egy ferfit az apasaggal kapcsolatban. Jojjetek ossze. Biztos jo par lennetek egyutt.
2021. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ne csináljatok gyereket!
2021. ápr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez nem co-parenting, ha az o parja nem akar, de neki kell vele elni, es otthon el se mondjatok.
2021. ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Semmit.


Nekem is van ilyen ismerosom.

En gyereket akartam csak nem volt parom se ő is gyereket akart csak neki volt parja.


Lattam ia rajta hogy szinte bánja hogy nem velem jott ossze.


Aztan ahogy telt mult az ido megis bevállalta a parja a gyereket tole es boldogok.

2021. ápr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
*a párja eleinte nem akart gyereket
2021. ápr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi a jó az apaságba úgy hogy a gyerekhez semmi közöd. Akkor minek akar?
2021. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Na de ha titokban lenne az egész és az lenne a hivatalos, hogy a párodé a gyerek, akkor mégis mennyivel lenne előrébb?

Merthogy azt írod ő gyereket szeretne. Mire megy a tietekkel, ha hivatalosan nem tarthat vele kapcsolatot és nem is nevelheti, sőt még csak nem is tudhatja senki, hogy az övé? Hiszen egyikőtök sem szakítana..

Degeneráltak vagytok-e?

Ha csak reszelni akar téged, azt még megértem (ha nem is értek vele egyet, ahogy semmilyen hűtlenséggel), de hiába ejtene tehreb, ha nem lehet apa.

ha meg nem zavarja, hogy nem lehet az apja, akkor nem is akar az lenni, meg gyerket sem akar, csak téged megd*gni, ilyen egyszerű.

Szép kis mese amúgy, de valami teljesen irreális és életszerűtlen fantázia.

2021. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!