Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egésznapos találkozàsok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egésznapos találkozàsok, programok, egésznapos netes kapcsolattartàs, miközben felesége van. Mit akar?

Figyelt kérdés
Jelenleg tökéletesen olyan ez az egész mintha párkapcsolat lenne köztünk, azzal a bökkenővel, hogy nem szoktunk együtt aludni, mert haza kell mennie, titkolja a dolgot az asszony előtt. De minden nap ébredéstől, lefekvésig beszélgetünk neten, hétköznap csak rövidebb találkozás, hétvégén reggeltől estig tartó program. Nem is fél a lebukàstól, bemegyünk együtt boltba, sétálni, legutóbb mikor kinyitott minden étteremben is voltunk. Az az első dolga mikor felébred, hogy ír, sokat beszélgetünk mindenféléről, egymás életének a részei vagyunk, meglep apró ajándékokkal, sokszor vannak érzelmes kis elszólàsai. Vegülis arra már mindketten ràjöttünk hogy kezdünk szerelmesek lenni, és erről beszéltünk is. De ennek ellenére nem hiteget közös jövővel , sőt azt mondja tulajdonképpen jó a hàzassàga, sőt évek óta próbálkoznak a babàval, és hogy ebből már nem tud, nem is akar kiszàllni. Ez a legszörnyűbb nekem az egészben, ez ellen semmit nem tud tenni ő sem, nyilván ha mostantól nem lenne hajlandó szexelni a feleségével többet, akkor egyből gyanús lenne, balhé lenne, ha viszont néha csinàljàk, az számomra időzített bomba... Ha megfogan a baba, akkor tudom hogy vége lesz köztünk mindennek, nem is az ō részéről, hanem én nem bírnám elviselni a tudatot, és akármennyire szeretem, lezàrnàm. Hozzá kell tennem, ez egy nagyon friss dolog köztünk időben, de elég nagy hévvel kapott el, másfél hónapja tart.
2021. ápr. 27. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, csak ne legyen gyereke ennek a féregnek!
2021. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet önzőség amit írok de én borítanám a bilit az asszonynál megpedig a meg nem született gyerek miatt.
2021. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
A pasi csak dug téged unalmában, kicsit az újdonság varázsával hatsz rá, de a másik a felvállalt, vele lesz családja. Mit szeretnél még?
2021. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Fain embert fogtál ki, nem elég, hogy félrekúr, de épp most akar gyereket.Mástól.

Valamelyik csak bejön...(neki.)Nincs tekintettel se rád, se a feleségére, se a leendő gyerekére, ez is csak magát nézi.Ne áltasd magad.

2021. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem igaz, hogy a lelked melyen nem talalod te is fos embernek.
2021. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is jo volna a gyermekaldast megelozni egy kitalalassal. Szerencsetlen gyerek nem tehet rola, hogy milyen apja van. Meg arrol sem, hogy valaki veletlenul alafekszik egy foglalt ferfinak.
2021. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nyitott házassag. Hulye lenne az ilyen otthagyni olyan nőt aki ezt neki elnézi.

Valszeg csak alapszabály az otthonalvás is.

2021. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Fúh, nem irigyellek. Annyira megalázó, amit veled tesz kérdező! Nagyon sajnálom, hogy csak ilyen férfi jutott neked! De ne aggódj vannak ennél sokkal emberségesebbek is! Drukkolok, hogy gyógyulj ki minél előbb!
2021. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Valószínű a felesége sejtheti, hogy mi történik, csak elnézi. Ennyi időt kizárt, hogy úgy tölt veled (élőben, vagy virtuálisan), hogy a felesége mégcsak nem is sejti mi megy a háttérben.

Ne éld bele magad nagyon. Újdonság vagy, izgalmas vagy. Kimondta, hogy nem fogja borítani érted az életét. Kérd meg, hogyha ez így van, akkor ne áltasson, ne bombázzon érzelmes mondatokkal, ne szeressen beléd és te is húzz meg egy határt. Vagy szexkapcsolat önmagában, vagy semmi. Hatalmas pofonba szaladsz bele azzal, amit csinálsz.

2021. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Jézus, ez a történet volt a hónap legalja!! :O

Már kezdtem azt hinni rossz házasság, válás szélén, erre benyögi, hogy babát terveznek....és közben mi? hogy mi? ez mi?

Ez igaz?

Eszem megáll. És veled kávézgat utána meg babát csinál.

Kérdező te agyadnál vagy? Szerinted ez az ember szeret?

Miközben mással tervezi az életetét? Nem tud kiszállni? Mert ? Láncra van verve az anyja a pincében és azzal zsarolják?


Megyek felkötöm magam. Ezt a férget. Ex-szeretőként mondom, hogy ez a legalja tényleg. És sok mindent megértek, láttam már pár megzuhant férfit, de ez. ez csúcs

2021. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!