Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatja idővel az a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatja idővel az a csaj a pasiját, aki egy férfi barátjával kettesben szervez programokat?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátja,akivel néha kettesben szoktak programokat szervezni.

Elmennek kajálni,meginni egy kávét,vagy együtt elmennek vásárolni.

Szerintetek ilyen belefér egy párkapcsolatba?

Ha a párotok egy másik nemű barátjával rendszeresen csinálna kettesben programokat azt rossz szemmel néznétek?


2020. febr. 7. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Én pontosan ugyanúgy kezelem a barátaim a nemüktől függetlenül és a párom barátaihoz is így állok. Az én szememben ami belefér egy barátságba azonos neművel, az ugyanúgy belefér ellenkező neművel is. Ezek a programok semmilyen szinten nem zavarnak.

Alapból elítélem a féltékenység minden formáját, de régi barátokra féltékenykedni annyira ostoba dolog szerintem, ha valakivel x év barátság alatt nem alakult ki semmi több, annak oka van.

2020. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Aki meg akar csalni, az úgyis megcsal... akkor is, ha van ellenkező nemű barátja, akkor is, ha nincs; és nem, nem nézem rossz szemmel.
2020. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

A kapcsolatunk elején, amikor még 22-23 éves kis libaként hittem abban, hogy van őszinte férfi-nő barátság (biztos van, csak kevés), számtalanszor csináltam ilyeneket. Kaja, mozi, kávé, vásárlás ment több férfi barátommal is.

Egyetlen egyszer sem csaltam meg a páromat.


Nézd, ha nem szeret, és gerinctelen, hűtlen típus, akkor úgyis megcsal és kész. Vagy neked az megfelelne, ha azért nem csal meg, mert megtiltod, hogy más kannal találkozzon, tehát csökkenjenek a lehetőségei? Szerintem az úgy nem hűség, és nincs semmi köze az erkölcshöz.

2020. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
En sose nyulok a fiu barataimhoz .
2020. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem belefer

Ahogy a pasimnak a baratnoi is ...


Barat

Amigy mem ha felre akar kefelni valszeg nem a baratjaval tenne

2020. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Meg. De akkor is megcsalhatja ha nem jár el a barátaival. Nem ettől függ a megcsalás.
2020. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Rendszeresen vagy ha az ember párja is ráér szerintem nem oké kettesben elvonulni. Nekem is van férfi barátom, de általában párom is ott van, vagy munka után áthívom hozzánk közös vacsira vagy megyünk valahova. A két srác is ismeri egymást és jól kijön. Csak akkor beszélünk kettesben, mikor valami olyan a téma, amit csak velem, mint 10 éve legjobb barátjával osztana meg és zavarban van, ha pl más is hallja. Ezt leszámítva nem viselem el az ilyen magánkávécskázásokat és egyéb randiszituációkat sem a magam, sem a párom esetében.
2020. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van férfi barátom, de nem megyünk sehova ketten. Furának is érezném a helyzetet és szerintem a kedvesem se díjazná. Fordított esetben én sem.
2020. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én is szoktam barátokkal, barátnőkkel programokat szervezni és ez akkor sem változna, ha lenne párom. Így természetesen őt sem korlátoznám ebben.

Ha valaki meg akar csalni, az úgyis meg fog, csinálhatsz akármit.

2020. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem van egy határ.Nyilván kell mindkét félnek a privát szféra, de például nálam az, hogy két hetente szombat délutántól éjjelig a Katával lógok, kiveri a biztosítékot. Az megint más, ha negyed évben egyszer összeülünk egy órára, meginni egy kávét. Teljesen máshogy hangzik.
2020. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!