Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a rosszabb? Ha valaki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb? Ha valaki úgy csalja a párját, hogy a szeretőjével csak csók, bókkal teli üzenetek, ölelés, közös programok (hazugság árán), de a csók a maximum. Vagy ha valaki le is fekszik rendszeresen a szeretőjével?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy? Mindkettő megalázó a másik félnek,és szakítani kell,nem félrebszni.
2017. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted meddig lesz csak csók és ölelések?
2017. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálam az első helyzet alakult ki,amire nem vagyok büszke, de szó sincs bszásról.
2017. jún. 6. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 még...
2017. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na és így, mi értelme? A lényeg elmarad.
2017. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő undorító, egyiket sem bocsátanám meg. Ha valami hiányzik az ember kapcsolatából, akkor szakítson bammeg. És nem, nem érdekelnek az ostoba kifogások meg a szokásos "de brühühü szeretem mindkettőt, nem tudok választani" stb stb maszlag, mert az nem mentség semmire. Persze ha egy lapostetű vagy aki nem tud uralkodni az ösztönein, akkor nem szóltam, de ember legyen rá képes, ha már egyszer ettől ember.. Aki képtelen uralkodni magán az számomra pontosan ugyanazon a szinten van, mint egy csótány.


Kár, hogy gerincet nem árulnak a Tescoban, elég sokakra ráférne.

2017. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lépsz ki? Annyira t*libeszarod a másikat, hogy a döntés lehetőségét sem adod meg neki? Miből gondolják azt emberek, hogy így szórakozhatnak másokkal?


A legrosszabb az, hogy nincs gerinced. Grrrr

2017. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előttem is hasonló lehetőség volt, de visszautasítottam a pasit, pedig nagyon szerettem. Fájdalmas döntés volt, most kezdek túllépni rajta közel 3 hónap után.
2017. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Végül több is lett a dologból, de nem ugyanaz volt a célunk (én kapcsolatot akartam vele, ő nem) így ezen a téren végeztünk egymással. Egy hónapja összejöttem a párommal, most meg teper, hogy mennyire szeret. Sikerült egy kicsit elbizonytalanítania, de kutyából nem lesz szalonna.
2017. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!