Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hiányzik az exszeretőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exszeretőtök?

Figyelt kérdés

Mióta nincs vele kapcsolatod?

Tudsz az életéről?

Miért lett vége?


2021. ápr. 27. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már nem. Csak fáj a viselkedése, de nem kár érte. Hosszú hónapok óta nem beszéltünk. Nem tudom, mi van vele, csak sejtem. Azért lett vége, mert hülyének nézett. Persze ő ezt nem így fogja fel. Egyszerűen éli tovább a világát, szerintem minden szívfájdalom nélkül. Ennyi...
2021. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Te melyik fél vagy? Miért nézett hülyének?
2021. ápr. 27. 21:53
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Inkább haver volt, általában akkor maszkáltam hozzá mikor szemet volt velem a barátom ő meg megadott mindent egyuttalvas meg ami csak kell.

De persze csak a barátomhoz rohantam mindig.

Csak elsodrodas miatt lett vége pl éltem külföldön is stb.

Azota családja van néha összefutunk es ugyanolyan kedves(kacsintos)velem, talán ha helyzet lenne lehet lenne vmi, csak azota olyan barataim jonnek mennek akik felülírják a szexben..

Olyan jo a szex es sok a mostanival, hogy ha szemét is (lenne)velem, se tudok(nék)félrejarni bosszubol se. Azaz kicsit most megfogtak ezzel..

2021. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

*az én exszeretőm inkább a haverom is volt

3.voltam

27.

2021. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27n
2021. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Fog. Hamarosan búcsúzunk. Szar lesz.
2021. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért 6-os?
2021. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

*annyiban hianyzik nem is ő hanem egy szerető akihez oda tudnék neha "menekulni" de már magasan a léc a szexben hogy en azt be is vállaljam

3.

2021. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

3 akkor gondolom most sem vagy egy lelkileg fényes kapcsolatban


6-osra én is kíváncsi vagyok

2021. ápr. 27. 22:10
 10/24 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Azért, mert beláttuk, hogy kínozzuk egymást lelkileg, de együtt úgysem lehetünk soha és nem csak azért, mert párja van, hanem mert behozhatatlan különbségek vannak közöttünk. Se a család, se a társadalom nem fogadná el. Nagyon nehéz lesz egy év után elengedni. Akkor úgy voltunk vele, hogy nem bírjuk ki egymás nélkül, ma már úgy, hogy bárcsak el se kezdtük volna.

2021. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!