Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viselkednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek a párotok volt szeretőjével, ha véletlen összefutnátok?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, a feleséget megcsalja a férje, de megbeszélik,új alapokra helyezik a házasságukat, a férfi megbánja, teper...Azért írom ezeket, hogy teljes legyen a kép,nem azért hogy ráugorjanak arra, hogy

miért nem dobta ki

úgyis megteszi mégegyszer..stb..most nem ez a kérdés.


A volt szerető is visszament a párjához, sőt szült gyereket neki,ők is rendben vannak elvileg,de a szerető gyűlöli a pasit,mert az a feleségével maradt, és a feleséget is, mert irigy rá.

A szerető párja is a férjet gyűlöli,akivel megcsalták.


Nem egy városban laknak amúgy,és évek teltek el.

Ha ebben a szituban véletlenül valahol négyen összefutnátok,hogy viselkednétek?


Elkerülnétek őket, úgy tennétek, mintha észre se vennétek ?Vagy nem köszönnétek, elmennétek melletük?esetleg megállnátok velük beszélgetni? vagy mi a helyes viselkedés ilyenkor.



2016. okt. 11. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ez egy viszonylag egyszerű helyzet, hiszen semmi nem indokolja, hogy összefussatok. (Ennél rosszabbak vannak, amikor el se lehet kerülni a másikat. :) )

Egyszerű köszönés és ennyi.

2016. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Köszönnék nekik, mert nem vagyok tapló. Ezzel eleget is tennék a magam felé tett elvárásaimnak - mindig embernek maradni, az alapvető emberi tiszteletet, amit én is várok, másoknak megadni.

Beszélgetni nem állnék meg. Nincs rá szükségem (szerintem nekik sem), és mondanivalónk sem lenne egymásnak.

2016. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Semmi nem indokolja, hogy beszédbe elegyedjetek. Mégis mi lenne a közös téma? Az, hogy a hűtlen felek milyen pózban szerették a legjobban csinálni? Vagy hányszor csinálták egymás után? Vagy mi?

A gyereknek meg mit mondanátok, ha megkérdezné, hogy ki volt ez a néni meg bácsi? Azt, hogy apu szeretője?

Pfffff.....

2016. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Mar volt ra pelda,hogy egy koncerten voltunk,es mi meglattuk oket,de ok nem vettek eszre...Szoval,attol h mas városban lakunk,osszefuthatunk,mert a no parjanak a szulei,itt laknak,szoktak is jarni,de meg halistennek nem futottunk ossze veluk.


A gyerekeink mar nem jarnak velunk,nagyok.Nekik meg kisebbek vannak,4-14 evesig..

Regebben tortent a megcsalas,es mindig tartottam tole,h a no,vagy a parja hepciaskodni fognak velunk,ha osszeakadnank...


Valoszinu,sokkal rosszabb lenne,ha egy varosban laknank,egy helyen dolgoznank,v napi szinten latnank oket.


Ha valakinek van tortenete hasonlorol,szivesen olvasnam,ha megosztana velunk...

2016. okt. 11. 14:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahogy látom minden adott lenne egy bunyóhoz. :DDD
2016. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tennék, mintha nem venném őket észre. Ha utána mondjuk köszönnek, visszaköszönnék, és mennék tovább. Ha hepciáskodni kezdenének, akkor körülményektől függően intelligensen, frappánsan egy mondatban leszerelném őket vagy mennék tovább. Beszélgetni nem beszélgetnék velük, mert minek...
2016. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolso,azt hiszem en is ezt tennem,koszonom.

Nem ,a bunyo nem melto hozzank...eleg ido eltelt azota,sok minden tortent,es lehiggadtak szerintem.

2016. okt. 11. 15:19
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Atneznek rajta pont ugy, mint ahogy egy levelere sem reagaltam.


Van egy szint ami ala nem megyek.

2016. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki tud mindenkirol reszemrol egy sziasztok lenne a megoldas.Sosem ertettem mi ez az oda se nezunk,ugy teszunk mintha...szembejon,ismerem,szia.Beszelgetni folosleges.
2016. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,én a nőt személyesen nem ismerem,sőt a párját is 1x ha láttam, de tudom, most hogy néznek ki,láttam közösségi oldalon képeket róluk.Ők viszont nem ismernék meg szerintem, csak a férjemet...

Nyilván,az adott szituban a férjemtől is függ,hogy reagál,én ha egyedül lennék,és úgy találkoznék velük nem köszönnék,(másfél évtizeddel idősebb is vagyok tőlük,úgy mint a férjem) sztem azt se tudnák,ki vagyok..

2016. okt. 11. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!